ВРК презентує інтерактивний календар з фестивалями рейтингу Creativity & Craft сезону 2017/2018

Оскільки рекламно-комунікаційний ринок України вже розпочав новий сезон, ВРК вирішила полегшити життя креаторам та розробила не просто традиційний календар, а календар-помічник 15 фестивалів, бали яких зараховуються до рейтингу Creativity & Craft сезону 2017/2018.
Інтерактивний сайт-календар, розроблений командою Ebola Communications, має зручну структуру та нові функції.  
 
За допомогою функції «SHARE» ви зможете поділитись інтерактивним календарем у соціальній мережі Facebook.

«OPEN» – дана функція допомагає відкрити наш календар в Google календарі. Якщо натиснути в правому нижньому куті «Додати в Google календар», то у вашому особистому календарі з’являться всі дати фестивалів.

Функція «DOWNLOAD» допоможе вам одразу завантажити календар у форматі ICS. До речі, його можна додати як в календар Outlook, так і в інші додатки.
 
Якщо дати фестивалів будуть доповнюватись, то автоматично оновиться тільки той календар, що за посиланням «OPEN» та «DOWNLOAD». Тому рекомендуємо кожен раз після проміжних рейтингів оновлювати календар-помічник.
 
Нагадаємо, що для рейтингу Creativity & Craft встановлюється загальний список фестивалів і конкурсів, що не залежить від спеціалізації агентств або фестивалів. Бали за нагороди, коефіцієнти фестивалів і конкурсів також уніфікуються. Однак самі сезонні рейтинги розділені за спеціалізаціями – для рекламних агентств, digital, агентств маркетингових сервісів, брендингових агентств і дизайн студій, медіа агентств. Сума балів Рейтингу складається за підсумками фестивалів реклами, починаючи Cannes Lions і закінчуючи КМФР.
 
Тим часом, третій міжнародний фестиваль Ad Black Sea 2017, який має коефіцієнт 3 у цьому рейтингу, продовжує прийом конкурсних робіт на сайті http://adblacksea.com/.

Користуйтеся новим календарем фестивалів від ВРК та будьте завжди в курсі всіх дедлайнів та важливих деталей! http://getawards.vrk.org.ua/
 
sostav.ua