24-27 октября, Киев: Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 відкрив прийом конкурсних робіт. Конкурс вже другий рік поспіль проходить у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, що відбудеться з 24 по 26 жовтня у Києві.

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, що виявляє справжні таланти, популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені, нагороджує найяскравіші роботи сучасної дизайнерської творчості різних видів та сприяє розвитку дизайнерської індустрії.

Дедлайн прийому конкурсних робіт – 8 вересня.

До складу журі входять міжнародні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори та професіонали своєї справи, які вже мають досвід суддівства та призові місця на всесвітньовідомих фестивалях, як Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica, тощо.

Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of відкритий для всіх вітчизняних дизайнерів різного профілю та інших учасників рекламно-комунікаційного ринку України, а також для молодих спеціалістів та студентів. Таким чином, змагання дає шанс молодим креаторам заявити про себе. Звертаємо вашу увагу на те, що для студентських робіт та для робіт, які є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами, участь є безкоштовною.
Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018 з коефіцієнтом – 1.

Тиждень креативності Ukrainian Creative Week об'єднує три провідні національні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards, аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників.

Програма Ukrainian Creative Week, обіцяє бути насиченою та пізнавальною. Вона складається з семінарів та воркшопів від кращих гравців рекламної індустрії. Вони поділяться досвідом, розкриють секрети успіху, навчать новому та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також, буде представлена експозиція з кращих робіт, та підсумок, у вигляді Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів.

Вхід на семінарську програму Ukrainian Creative Week та Церемонії нагородження безкоштовний.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.