События
28 мая, Киев

Ukrainian Creative Stories 2021

Відразу три рекламних фестивалі креативності – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 – відкрили прийом конкурсних робіт та чекають на переможців сезону 2021.

Online

NO LIMITS: transformACTION 2021

Новий освітній український проект LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Протягом 7 днів слухачі матимуть доступ до 24+ годин насиченого лекторію від всесвітньо відомих спікерів у сферах digital-маркетингу, менеджменту, дизайну та розробки.

15 декабря, online

Healthcare Creative Forum 2020

15 грудня відбудеться сьома щорічна освітня подія для лідерів маркетингу у фармацевтиці та сфері охорони здоров'я — Healthcare Creative Forum.

декабрь 2020, Киев

Effie Awards Ukraine 2020

Національна премія Effie Awards Ukraine, найпрестижніша міжнародна нагорода в галузі рекламно-маркетингових комунікацій, відкриває прийом конкурсних робіт сезону 2020. Цього року на учасників чекають нові категорії, в тому числі Positive Changes, та нові формати – онлайн суддівство та offline Effie Awards Show з live трансляцією online.

9 октября, Киев

Trade Marketing HUB XVII «Горячие возможности и острые решения в ритейле»

HUB ONE выступая организатором и идейным вдохновителем развития FMCG рынка и ритейла Украины, приглашает Вас присоединится к форуму Trade Marketing HUB XVII: «Горячие возможности и острые решения в ритейле» (9 октября 2020 / Киев), на котором Вы встретитесь с друзьями, узнаете что нового на рынке и как обстоят дела у Коллег, получите релевантные инструменты для своей работы и убежите с работы на чуть-чуть.

28-30 мая, Киев

Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Разом з тим відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

28-30 мая, Киев

WOW DONE AWARDS 2020

Фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 відкритий для прийому конкурсних робіт.

21 мая, Киев

Adsider LIVE 2020

Adsider LIVE – онлайн конференция о программатик рекламе с трансляцией выступлений из Нью-Йорка, Киева, Мюнхена, Лондона и других городов. Среди спикеров ‒ adtech эксперты из IAB, MoPub (Twitter), Coca-Cola, Google, AppsFlyer, Criteo, Admixer и др. компаний.

5 марта, Киев

Service Design Art

4Service Group і Hub One пропонує учасникам конференції ексклюзивне знайомство із сервіс-дизайном і можливість самостійно відповісти на головне питання: це - Мистецтво для обраних або потреба часу?

13 декабря, Киев

Effie Awards Ukraine 2019

Вже 14 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найбільш престижної нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

9 ноября, Барселона

ADCE Awards

ADCE, клуб Арт-директорів Європи в 28 раз відкрив прийом робіт, аби нагородити та визнати найкреативніші роботи у дизайні та рекламі серед європейських креаторів. Дедлайн подачі робіт – 26 вересня.

25 октября, Киев

Ночь пожирателей рекламы 2019

25 октября в Киеве в кинотеатре «Планета Кино» (River Mall) пройдет магическое и увлекательно международное шоу – Ночь пожирателей рекламы 2019. Зрителей ждет новая феноменальная программа «Every Year is a Rebirth» от талантливого любителя рекламы Жана Мари Бурсико.

22-23 октября, Киев

Лояльный покупатель: и все-таки где у него кнопка?

22-23 октября 2019 года в Киеве состоится юбилейный XV Международный форум "Лояльный покупатель: где у него кнопка?" и III Customer Experience Show.

19-21 сентября, Батуми

Ad Black Sea

Поделись своей фантазией, креативностью, работами и вдохновляй нас – международный фестиваль рекламы Ad Black Sea открыл прием конкурсных работ и регистрацию делегатов на событие. В очередной раз и в пятый раз, город на берегу Черного моря Батуми, Грузия принимает фестиваль, который состоится 19-21 сентября.

10 июля, Киев

Канська сесія МАМІ: Полювання на левів

Cannes Lions – найбільш значуща подія у рекламному світі. Це не просто фестиваль, який визначає переможців рекламних проектів у різних категоріях. «Леви» - це своєрідний чек-пойнт, де поєднані ідеї, челенджи, інсайти, тренди, що відображають ключові вектори розвитку багатьох індустрій на подальший рік. А ще неймовірна атмосфера, азарт, вечірки та інноваційні проекти родом з майбутнього.