События
15 декабря, online

Healthcare Creative Forum 2020

15 грудня відбудеться сьома щорічна освітня подія для лідерів маркетингу у фармацевтиці та сфері охорони здоров'я — Healthcare Creative Forum.

декабрь 2020, Киев

Effie Awards Ukraine 2020

Національна премія Effie Awards Ukraine, найпрестижніша міжнародна нагорода в галузі рекламно-маркетингових комунікацій, відкриває прийом конкурсних робіт сезону 2020. Цього року на учасників чекають нові категорії, в тому числі Positive Changes, та нові формати – онлайн суддівство та offline Effie Awards Show з live трансляцією online.

9 октября, Киев

Trade Marketing HUB XVII «Горячие возможности и острые решения в ритейле»

HUB ONE выступая организатором и идейным вдохновителем развития FMCG рынка и ритейла Украины, приглашает Вас присоединится к форуму Trade Marketing HUB XVII: «Горячие возможности и острые решения в ритейле» (9 октября 2020 / Киев), на котором Вы встретитесь с друзьями, узнаете что нового на рынке и как обстоят дела у Коллег, получите релевантные инструменты для своей работы и убежите с работы на чуть-чуть.

28-30 мая, Киев

Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Разом з тим відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

28-30 мая, Киев

WOW DONE AWARDS 2020

Фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 відкритий для прийому конкурсних робіт.

21 мая, Киев

Adsider LIVE 2020

Adsider LIVE – онлайн конференция о программатик рекламе с трансляцией выступлений из Нью-Йорка, Киева, Мюнхена, Лондона и других городов. Среди спикеров ‒ adtech эксперты из IAB, MoPub (Twitter), Coca-Cola, Google, AppsFlyer, Criteo, Admixer и др. компаний.

5 марта, Киев

Service Design Art

4Service Group і Hub One пропонує учасникам конференції ексклюзивне знайомство із сервіс-дизайном і можливість самостійно відповісти на головне питання: це - Мистецтво для обраних або потреба часу?

13 декабря, Киев

Effie Awards Ukraine 2019

Вже 14 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найбільш престижної нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

9 ноября, Барселона

ADCE Awards

ADCE, клуб Арт-директорів Європи в 28 раз відкрив прийом робіт, аби нагородити та визнати найкреативніші роботи у дизайні та рекламі серед європейських креаторів. Дедлайн подачі робіт – 26 вересня.

25 октября, Киев

Ночь пожирателей рекламы 2019

25 октября в Киеве в кинотеатре «Планета Кино» (River Mall) пройдет магическое и увлекательно международное шоу – Ночь пожирателей рекламы 2019. Зрителей ждет новая феноменальная программа «Every Year is a Rebirth» от талантливого любителя рекламы Жана Мари Бурсико.

22-23 октября, Киев

Лояльный покупатель: и все-таки где у него кнопка?

22-23 октября 2019 года в Киеве состоится юбилейный XV Международный форум "Лояльный покупатель: где у него кнопка?" и III Customer Experience Show.

19-21 сентября, Батуми

Ad Black Sea

Поделись своей фантазией, креативностью, работами и вдохновляй нас – международный фестиваль рекламы Ad Black Sea открыл прием конкурсных работ и регистрацию делегатов на событие. В очередной раз и в пятый раз, город на берегу Черного моря Батуми, Грузия принимает фестиваль, который состоится 19-21 сентября.

10 июля, Киев

Канська сесія МАМІ: Полювання на левів

Cannes Lions – найбільш значуща подія у рекламному світі. Це не просто фестиваль, який визначає переможців рекламних проектів у різних категоріях. «Леви» - це своєрідний чек-пойнт, де поєднані ідеї, челенджи, інсайти, тренди, що відображають ключові вектори розвитку багатьох індустрій на подальший рік. А ще неймовірна атмосфера, азарт, вечірки та інноваційні проекти родом з майбутнього.

26 июня

Customer Experience HUB

Команда HUB ONE приглашает принять участие в форуме Customer Experience HUB (26 июня / Киев, UnitCity), который посвященный практике управления клиентским опытом.

25 июня

Встреча МАМИ: Startups&Innovations

25 червня у ЦеХаб відбудеться зустріч Startups&Innovations, на якій будуть презентовані сучасні технології для маркетингових сервісів. Експерти компаній поділяться інформацією про свої продукти та досвідом, як технічні інструменти створюють або посилюють ефективність маркетингових сервісів. AR, VR, Data Science, штучний інтелект, розумні чат-боти, обробка великих даних, автоматизація бізнесу – це не майбутнє, а сьогодення, яке вже працює у проектах Trade Marketing, Програми Лояльності, Eventта Consumerpromo. Це реальність, яка допомагає компаніям вигравати тендери та посідати перші позиції в рейтингах.