События
17-19 апреля, Минск

XI Белый Квадрат

ПРИЕМ КОНКУРСНЫХ РАБОТ УЖЕ СТАРТОВАЛ НА ОФИЦИАЛЬНОМ САЙТЕ ФЕСТИВАЛЯ ADFEST.BY. Как и всегда, для Early Birds предусмотрены приятные бонусы – существенно более выгодные условия участия! Первый, наиболее льготный этап, завершится 31 января.

21-22 марта, Киев

UADIGITALS Conference

UADIGITALS-2019 собирает на одной площадке всех участников рекламного рынка, чтобы в течение двух дней, 21 и 22 марта, поделиться самой свежей, практичной и полезной информацией. Будут представлены лучшие достижения прошедшего года в области цифрового маркетинга, новые технологии, инструменты, прогнозы и тенденции наступившего года.

28 февраля, Киев

PR-марафон #7

Почему кризис уже не тот и как выглядит антикризисный человек vs антикризсный менеджер? Об этом 28 февраля на PR-марафоне #7: наш.бренд.кризис расскажет руководитель направления PR и коммуникаций представительства Mastercard Europe в Украине Александра Гонтарь. Ранее мы представили еще одного спикера PR-марафона #7 – директора по коммуникациям «Укргазвидобування»Владимира Гайдаша, который расскажет о коммуникационных вызовах и кризисах, которые пытались встать на пути достижения Украиной энергонезависимости.

6 февраля, Киев

Forum Digital

6 лютого у Києві пройде «Forum Digital: цифрові інструменти для бізнесу», під час якого понад 15 експертів поділяться унікальним досвідом використання діджитал-інструментів у бізнесі.

12 грудня

12 грудня, Київ: Effie Awards Ukraine 2018

Не зважаючи на те що Effie Worldwide вже 50 років, премія невпинно продовжує удосконалюватися та вводити все більше оновлень для учасників індустріального ринку. Відповідно до міжнародних норм, Effie Awards Ukraine у 2018 році також повертається із рядом нововведень. Найгучнішою зміною стала відмова від друкованих заявок, адже премія завжди була за green підхід, проте тільки цього року нарешті вдалось втілити плани і перейти у цілковитий digital. Як для нас, так і для учасників це великий крок.

5 листопада

5 листопада, Київ: ХIII Бізнес-форум «Інновації в комуникаціях»

ХIII Бізнес-форум «Інновації в комуникаціях» відбудеться 5 листопада 2018 року

27 жовтня

27 жовтня, Київ: Ніч Рекламожерів

27 жовтня у місті Києві всю ніч відбуватиметься шалене та магічне шоу – Ніч рекламожерів. Цього року глядачів чекає чергова захоплива програма від пристрасного генія Жан Марі Бурсіко, яка дістала назву «Magic of Cinema Advertising».

23-26 жовтня

23-26 жовтня, Київ: Ukrainian Creative Week 2018

Тиждень креативності UkrainianCreativeWeek, що відбудеться 23 – 26 жовтня, відкриває прийом робіт на UkrainianDesign: TheVeryBestOf2018, KAKADUAwards2018 і ADC*UAAwards2018. UkrainianCreativeWeekвже за традицією об’єднує одразу три конкурси, що різні за своєю специфікою, проте мають одну мету – обрати найгідніші роботи на українському ринку, а також популяризувати творчі напрацювання та досягнення українців на міжнародній арені.

23–24 жовтня

23–24 октября, Киев: ХIV Международный форум «Лояльный покупатель: где у него кнопка?» и II Customer Experience Show

23–24 октября в Киеве состоится ХIV Международный форум «Лояльный покупатель: где у него кнопка?» и II Customer Experience Show.

20-22 вересня

20-22 вересня, Батумі: Ad Black Sea 2018

Четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea оголошує про старт. Ми запрошуємо креативну спільноту до Батумі, Грузія, 20-22 вересня, аби разом відсвяткувати креативність. Програма конкурсу відкрита на сайті adblacksea.com, а дедлайн подачі робіт – 31 липня.

31 травня - 1 червня

31 травня - 1 червня, Київ: ХІХ КМФР

19-ий Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, що відбудеться 31 травня – 1 червня в Києві оголошує про старт прийому конкурсних робіт!

19-21 квітня

19-21 квітня, Мінск: Х БЕЛЫЙ КВАДРАТ

В апреле этого года один из крупнейших международных креативных фестивалей в Восточной Европе, БЕЛЫЙ КВАДРАТ, отметит свой десятилетний юбилей.

23-24 березня 2018

23-24 березня, Чернівці: WOW DONE AWARDS 2018

Традиційно WOW DONE AWARDS відкриває фестивальний рік, виступаючи своєрідним тест-драйвом перед більш масштабними міжнародними фестивалями. Програма фестивалю, окрім міжнародних Marketing & Digital Communication Disciplines і Industrial Categories, поповнилася новим національним конкурсом – National Marketing Services Contest. Дедлайн прийому конкурсних робіт – 21 лютого 2018.

16 ноября 2017

16 ноября, Берлин, Германия: Epica Awards

31 церемонія нагородження Epica пропонує незалежних суддів і глобальне висвітлення пресою. Започаткована 31 рік тому, зараз вона є міжнародним святкуванням креативності, яке збирає тисячі робіт з більш ніж 70 країн.

24-27 октября 2017

24-27 октября, Киев: Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, що виявляє справжні таланти, популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені, нагороджує найяскравіші роботи сучасної дизайнерської творчості різних видів та сприяє розвитку дизайнерської індустрії.