Philips потрапив в ТОП-100 світових інноваторів

Royal Philips в шостий раз поспіль потрапив до престижного рейтингу Clarivate Analytics Derwent Top 100 Global Innovator. Clarivate Analytics – компанія, орієнтована на проведення наукових і академічних досліджень. В її щорічному звіті Top 100 Global Innovators перераховані найбільш інноваційні організації світу. При оцінюванні враховувалася їх здатність успішно розробляти цінні запатентовані винаходи з високим комерційним потенціалом, який ґрунтується на оригінальності, ринковому охопленні і можливості використання для розробки похідних винаходів.
 
«Приємно, що Philips вшосте поспіль був визнаний гідним нагороди Clarivate Analytics Global Innovator Derwent Top 100, – прокоментував досягнення генеральний директор Royal Philips Франс ван Хутен. – Це дуже важливе для нас визнання – результат безперервного процесу розробки революційних інновацій, спрямованих на підвищення якості та ефективності охорони здоров'я, а також на поліпшення життя людей».
 
У списку представлені інноватори з 12 країн світу. Методологія оцінки Clarivate Analytics базується на чотирьох основних критеріях: загальний обсяг патенту, співвідношення кількості поданих заявок до отриманих патентів, глобальне охоплення портфоліо і значимість патенту згідно з індексом цитування. Ця рецензована методологія застосовується з використанням рішень Clarivate, зокрема Derwent World Patents Index (DWPI) і Derwent Patent Citations Index (DPCI). Вони надають лише авторитетні та точні патентні дані, тому їм довіряють більше 40 патентних відомств по всьому світу.
 
Згідно Clarivate Analytics, потрапляння в список стало стандартом у світі інноваційних технологій і є значним досягненням. Ознайомитися з повним списком Derwent Top 100 Global Innovators можна на сайті www.top100innovators.com.