Продажі Bosch Power Tools у 2020 році зросли майже на 10%

Обсяг продажів підрозділу Bosch Power Tools у 2020 фінансовому році став рекордним і склав 5,1 мільярда євро. Із урахуванням курсу валют це відповідає 9% (номінально 6%) зростанню порівняно з попереднім роком.
 
На сьогодні продукція Bosch Power Tools присутня на полицях магазинів більш ніж 190 країн світу. І якщо навесні можна було спостерігати різке падіння продажів по всім категоріям, у другій половині року магазини зафіксували значне зростання попиту через зміну купівельної поведінки внаслідок пандемії коронавірусу. У результаті близько 30 торгових підрозділів компанії показали двозначний приріст об’ємів збуту у 2020 році. А у цілому зростання продажів компанії в країнах ЄС склало 13%. При цьому продажі Bosch Power Tools збільшилися на 10% у Північній Америці та на 31% - в Латинській Америці. Єдиним регіоном, в якому був відзначений спад, став Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Тут продажі знизилися приблизно на вісім відсотків порівняно з минулим роком. Це пов'язано з обмеженнями, викликаними більш тривалими і більш масовими карантинними заходами, ніж в інших регіонах. Особливо ці обмеження вплинули на розвиток продажів в Індії та країнах АСЕАН. Проте, завдяки зростанню основних ринків збуту Bosch Power Tools у 2020 році на 5%, компанія змогла виграти додаткову частку ринку.
 
Основною метою на 2021 рік для Bosch Power Tools залишається збереження на посилення динаміки росту, що перевищує зростання ринку в найважливіших галузях і регіонах. Також на додаток до вже існуючих пріоритетних напрямів, таких як розширення платформ для акумуляторів і цифрові рішення, у 2021 році компанія буде активно займатися питаннями сталого розвитку.
 
Ще одним трендом розвитку компанії є довгострокове скорочення викидів CO2 в процесі виробництва продукції та просування економіки замкненого циклу. Адже Bosch є однією з перших технологічних компаній у світі, які забезпечили на своїх підприємствах CO2-нейтральне виробництво. Так, впровадивши виробництво кейсів з переробленого пластику для домашніх майстрів, в період з 2019 року компанія скоротила викиди CO2 на 3 000 тонн. А перший вимірювальний інструмент з переробленого пластику повинен бути представлений на ринку вже восени. Таким чином, Bosch Power Tools робить свій значний внесок в забезпечення стратегії сталого розвитку в рамках групи Bosch.