Всеукраїнська рекламна коаліція відзначила своє 20-річчя

В рамках святкування 20-річчя ВРК було відзначено Бориса Ложкіна, лауреата премії «Слід в рекламі», та 29 дійсних членів Коаліції особливими відзнаками «Справжніх професіоналів».
20 років тому рекламісти об'єдналися в коаліцію, заклавши в основу корпоративну етику, соціальну відповідальність бізнесу та індустріальні стандарти для нової на той час галузі. Сьогодні у ВРК входять майже 160 гравців рекламно-комунікаційного ринку.
 
Під час зустрічі до 20-річчя Коаліції було нагородженого нового лауреата премії "Слід в рекламі". Дану премію отримують представники галузі, без яких розвиток українського рекламного ринку був би неможливим, без тих видатних особистостей, які складають його основу. Тих, хто проклав шлях, по якому всі ми йдемо зараз на рекламно-комунікаційному ринку. Для тих, хто створював індустрію, і хто продовжує працювати для її блага, і була організована премія "Слід у рекламі". Цьогорічним лауреатом премії став – Борис Ложкін, секретар Національної інвестиційної ради, заступник голови Національної ради реформ України, засновник UMH group. 
 
«Якби в 1994 році, коли я і моя тоді ще невелика командаробили перші кроки в медіабізнесі, хтось сказав нам, що медіа в Україні неможуть бути прибутковими – можливо, ми зайнялися б чимось іншим. Але ми незнали, що це неможливо, і тому все вийшло.

Ми створили з нуля міжнародну медіакомпанію-лідера, яказмінила український ринок. Побудували перший в незалежній Українімультимедійний холдинг. Дали рекламному ринку ефективні і універсальніінструменти для роботи. Запустили майданчики, що забезпечують максимальнеохоплення будь-якої аудиторії в найкоротші терміни. Ми ввели нові тренди іформати, за якими послідував весь ринок. Привели в Україні якісні міжнароднібренди.

Ми показали, що українському медіабізнесу можутьдовіряти приватні інвестори, розмістивши акції на одній з найбільшихєвропейських бірж. Ми продемонстрували, що медіа в Україні можуть бутиуспішним, прибутковим бізнесом.»
Коментує Борис Ложкін
Також в рамках святкування 20-річчя ВРК були нагороджені дійсні члени Коаліції посвідченням справжніх професіоналів, серед них:
 
B4B Group
BigBoard
Carat Ukraine
DIALLA Communications
Edipresse Ukraine
Geometry Global Ukraine
Havas Kyiv
Havas Ukraine
Hearst Shkulev Ukraine
Hoshva DGTL
Leo Burnett Ukraine
Linea 12/ЕТС
Mediavest Ukraine
MEX Advertising
MullenLowe Adventa
Octagon Outdoor
Ogilvy & Mather Ukraine
OMD Media Direction Ukraine
Optimum Media OMD
OSD Group
PROVID
Saatchi & Saatchi Ukraine
Scholz&Friends Kyiv
Serviceplan Ukraine
Starcom Ukraine
Talan Communications
TMA Ukraine
VisageDDB
World Web Studio
 


ВРК продовжить цю традицію і всі дійсні члени Коаліції, що зробили вагомий внесок в розвиток галузі протягом 10 років, отримають статус справжнього професіонала.
 
ВРК дякує всім колегам і партнерам за теплі слова, спрямовані на адресу організації на честь 20-річчя, а також за активну участь в діяльності Коаліції!
 
sostav.ua