«Як приборкати Лева» - XIII Канська сесія МАМІ

В 65 раз у Канах, Франція, відбувся легендарний Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions, що визначає та відзначає тренди креативного та соціального середовища. Це вже давно не стільки про рекламу, скільки про світове суспільство, гуманізм, людяність. Про те, як ми робимо світ краще ідеями, а не зброєю або мільйонними грошима. Давайте поговоримо про те, як це було цього року.

18 липня о 18:30 в модному просторі для яскравих подій Pochayna Event Hall відбудеться XIII сесія Cannes Lions від МАМІ. Вечір розпочнемо з подорожі у Францію разом з delicious меню від кейтерінг-партнера Bon Appetit та коктейлями від Martini. А підтримає легкий французький настрій музичний виступ дивовижних Streetlights band. Event-партнер заходу - All Motion Group.

Занурення в атмосферу фестивалю розпочне офіційний представник фестивалю в Україні Ірина Кузнєцова виступом «Cannes Lions: людяність, креатив та технології». Тетяна Попова, управляючий партнер Arena Media Expert, поділиться особистими враженнями  - це «Каннський щоденник: нотатки та враження про Cannes Lions 2018». Огляд кейсів та обговорення «фішок» переможців проведуть Світлана Степаненко, CEO TWIGA Ukraine, Марія Дахлалла, CEO All Motion Group, та Костянтин Мельников, senior copywriter Havas Engage.
Приходьте, бо тільки так ви відчуєте реальність світу, який поєднує всіх нас, наші фантазії, сподівання та реальні кроки вперед. Це тільки здається, що Лева вполювати неможливо – насправді, Леви підкорюються сміливим, талановитим, наполегливим.
 
Запрошуємо вас та ваших друзів на французький вечір!

Дата та час:  18 липня (середа) о 18:30 початок реєстрації.
Місце проведення: простір Pochayna Event Hall, (ТРЦ Gorodok, 3-й поверх, вул. С.Бендери, 23, метро Почайна (колишня Петрівка)).
Організаційний внесок: 400 грн. Спеціальні умови для учасників МАМІ та їх клієнтів: участь БЕЗКОШТОВНА (до 3-х чоловік від компанії)!

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.
Контакти: news@mami.com.ua, (067) 657 24 02, Анна Силенко та Тетяна Мехед.
Слідкуйте за подією на сторінці Facebook.
 
Партнери заходу:
All Motion Group - Event-партнер

 

 


Pochayna Event Hall — Простір для подій нового покоління.
Це інтерактивний проект, в якому навіть найменші дрібниці утворюють єдине ціле. Завдяки сучасним технологіям та комплексу проекції формату 360 ви відчуєте справжній wow-ефект об'ємного кінотеатру. Гладке зшивання зображень, відтворення унікальних сюжетів та система мультимедійних проекторів, усі Ваші найвибагливіші фантазії стануть реальністю! Pochayna Event Hall пропонує Вам 3600м² території для подій будь-якого формату. 8 унікальних та різносторонніх залів для проведення концертів, фестивалів, конференцій, тренінгів, банкетів та багато іншого.

DS Lab - продюсерський центр нового формату.
Наші артисти - це не просто ведучі та музиканти. Це люди, які хочуть розвивати ринок, робити його більш стабільним та зрозумілішим для всіх. Особливо для гравців івент-ринку!