Ukrainian Creative Stories 2021

Відразу три рекламних фестивалі креативності – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 – відкрили прийом конкурсних робіт та чекають на переможців сезону 2021.

Конкурсна програма фестивалів розширена та модернізована, особливо це стосується міжнародного фестивалю КМФР.

КМФР тепер складатиметься з 4 основних блоків, в кожному з яких буде визначено Grand Prix за кращу роботу:
  • Creative Communications
  • Craft &Technology           
  • Positive Change
  • Client`s View
Взагалі КМФР цього року включає 29 конкурсів та 415 категорій.

ADC*UA Awards традиційно має 8 конкурсів та 51 категорію, які повністю відповідають європейському конкурсу ADC*Europe Awards.   

UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 складається з 5 конкурсів та 97 категорій для всестороннього представлення українського дизайну.

Тож конкурсна програма 2021 дає широкі можливості для участі та перемоги найрізноманітнішим гравцям рекламного ринку і не тільки.

Поспішайте реєструвати свої креативні роботи, щоб отримати заслужене визнання.
Найвигідніші умови саме зараз!
I дедлайн подачі робіт – 5 березня
ІI дедлайн подачі робіт – 5 квітня
Фінальний дедлайн подачі робіт – 25 квітня

Нагородження переможців пройде вже у травні в рамках події Ukrainian Creative Stories 2021.
26 травня – нагородження переможців Ukrainian Design: the Very Best of 2021
27 травня – нагородження переможців  ADC*UA Awards 2021
28 травня – нагородження переможців  Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021

Завітайте на сайт creative-awards.com.ua, ознайомтесь з фестивалями та переліком конкурсів, оберіть найбільш відповідні категорії та реєструйтесь вже сьогодні.

С захопленням чекаємо на ваші роботи!

Для довідки:
Ukrainian Creative Stories складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards (Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of )  та Stories – розважально-пізнавальної частини.

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами (КМФР) – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України. Роботи оцінює міжнародне журі, членами якого виступають провідні світові фахівці в галузі реклами. КМФР є своєрідним тест-драйвом робіт перед участю в міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах.

ADC*UA Awards – змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine). Переможці та фіналісти мають виняткову можливість взяти участь в щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Саме ADC*UA Awards є відбірковим національним конкурсом перед участю робіт в європейському конкурсі в Барселоні.

Ukrainian Design: The Very Best Of  – фестиваль, покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, ї їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі. Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.
Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.
sostav.ua