Effie Awards Ukraine 2021

Вже 16 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні з точки зору ефективності національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найпрестижнішої нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу. 
 
Отже, національна премія Effie Awards Ukraine 2021, яка є частиною головної міжнародної нагороди за досягнення в маркетингових комунікаціях Effie Worldwide, відкриває прийом конкурсних робіт.
 
В новому сезоні премія Effie Awards Ukraine представляє багато нового. Інформацію про всі зміни та оновлення в оформленні конкурсних заявок можна дізнатись на сайті премії effie.org.ua.
 
До конкурсної програми Effie Awards Ukraine сезону 2021 запрошуються проєкти, які були реалізовані на території України з 1 січня 2020 по 1 листопада 2021 (для категорії Sustained Success: починаючи з 1 листопада 2018 року), за винятком кампаній, які брали участь у конкурсі минулого року Effie 2020.
 
Основні дати прийому робіт Effie Awards Ukraine 2021:
  • I DEADLINE – 1 вересня 2021
  • II DEADLINE – 1 жовтня 2021
  • FINAL DEADLINE – 20 жовтня 2021 
В 2021 році в конкурсній програмі з'явилися нові категорії. До індустріальних категорій були додані «Ігри та кіберспорт» та «Некомерційні організації», а до спеціальних включили Performance Marketing та розшили список Shopрer категорій: Multi-Brand Shopper Solution, Multi-Retailer Program, Omni-Channel Shopper Solution та Single-Retailer Program.
 
Звертаємо увагу учасників, що в цьому році до конкурсної програми додана текстова форма заявки для нової категорії Performance Marketing. В результаті Effie Awards Ukraine 2021 має чотири текстові форми заявок:
  • Entry Form для всіх індустріальних та спеціальних категорій, включаючи Positive Change – Social Good
  • Entry Form для категорій Positive Change – Environmental
  • Entry Form для категорії Sustained Success
  • Entry Form для категорії Performance Marketing
Всі бланки заявок можна завантажити в розділі «Заявки та додатки».
 
Суддівство Effie Awards Ukraine 2021 пройде в листопаді і відбудеться традиційно в три тури: перший тур визначить фіналістів, другий тур – призерів, а Grand журі на своєму засіданні визначить  Grand Prix конкурсу.
 
Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021 та конференція Best Marketing Practices заплановані на 15 грудня 2021 року.
 
Нагадуємо, що по результатам Effie Awards Ukraine складаються рейтинги ефективності, які ранжують агентства та компанії відповідно до ефективності реалізованих ними проектів. Рейтинг включає всі агентства і компанії, які посіли призові місця і увійшли в шорт-лист премії Effie Awards Ukraine, а місця в рейтингу розподіляються відповідно до кількості балів, набраних учасниками на конкурсі Effie Awards Ukraine. Рейтинги ефективності Effie Awards Ukraine є частиною глобального індексу ефективності Effie Index.

З будь-яких питань щодо конкурсної програми звертайтесь до оргкомітету: festival@vrk.org.ua (Катерина), festival@vrk.org.ua (Ольга).

Участь в конкурсі Effie надає чудову можливість продемонструвати ефективність кампаній бренду, а також отримати нагороду Effie Awards, яку знають в усьому світі. Приєднуйтесь до конкурсу та перемагайте!