8 днів залишилося на реєстрацію робіт на фестивалі Ukrainian Creative Awards 2024

До 26 квітня подайте свої проєкти на Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та MIXX Awards Ukraine. Скористайтесь останньою можливістю здобути міжнародне визнання та представити ваші роботи світовій спільноті професіоналів рекламної індустрії.
 
Участь у фестивалях – це гарна нагода привернути увагу як міжнародної рекламної спільноти до українських креаторів, так і української спільноти та українських рекламодавців. Адже роботи фіналістів та переможців будуть анонсовані серед міжнародної спільноти та у іноземних і українських профільних ЗМІ, які інформаційно підтримують фестивалі. Також результати увійдуть до Національного рейтингу креативності та майстерності України сезону 2024.
 
Триває прийом робіт на всі фестивалі Ukrainian Creative Awards 2024.
  • КМФР – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України. Це міжнародний фестиваль, до конкурсної програми якого запрошуються роботи від учасників з усього світу, за винятком країн-агресорів. Фестиваль відкритий для учасників з різних сфер рекламно-комунікаційного ринку. В цьому році КМФР відмічає своє 25-річчя.
  • ADC*UA Awards – національний відбірковий конкурс найкращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організований Клубом креативців України ADC*UA. Переможці та фіналісти національного відбору отримують унікальну можливість взяти участь у змаганні Європейського клубу арт-директорів – ADCE Awards.
  • Ukrainian Design: The Very Best Of – це національний конкурс для дизайнерів, де кожен учасник може представити свої роботи, від відомих дизайнерів індустрії до нових українських дизайнерів, що прагнуть заявити про себе. Конкурс відкритий для дизайнерів різних напрямів та вітає участь молодих фахівців й студентів.
  • MIXX Awards Ukraine – конкурс ринку цифрової реклами, що проходить під егідою IAB Україна. В рамках конкурсу відзначатимуться унікальні цифрові маркетингові кампанії, які поєднують креативність та ефективність.
Подача робіт триває на сайті creative-stories.com.ua.
Фінальний дедлайн – 26 квітня.
Робота журі – з 6 по 15 травня.
Оголошення переможців – 30 та 31 травня.
 
Генеральний партнер UCS 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги.
 
Нагадуємо, що фестивалі проходять в рамках події Ukrainian Creative Stories 2024, на яку вже відкрита реєстрація. Захід пройде 30-31 травня і включає церемонії нагородження та семінарську програму за участю провідних фахівців рекламно-комунікаційного ринку України. Участь є безплатною за попередньою реєстрацією до 12 травня. Для участі необхідно заповнити гугл-форму за посиланням. Починаючи з 13 травня реєстрація у UCS 2024 стане платною.
 
Доєднуйтесь до фестивалів Ukrainian Creative Awards 2024!