ADCE Awards 2024: прийом заявок відкрито!

Клуб арт-директорів Європи ADCE відкриває прийом робіт на європейський конкурс ADCE Awards 2024. Усі роботи, які отримали нагороди на національних конкурсах в Європі, можуть бути подані до 27 вересня. Від України право на участь мають переможці та фіналісти ADC*UA Awards 2024. Для українських робіт надана знижка в розмірі 50%.
 
Конкурс ADCE Awards 2024 приймає нагороджені роботи з усієї Європи та є унікальним у своєму роді. Участь у ADCE Awards надається виключно роботам, які були визнані на національному рівні.
 
Переможці національних конкурсів клубів ADC, що входять до складу ADCE, мають право на участь на таких умовах: безкоштовна участь для золотих переможців та спеціальна вартість для участі срібних, бронзових робіт та шорт-листів.
 
Участь у європейському конкурсі ADCE Awards 2024 для учасників з України відкрита лише переможцям та фіналістам локального конкурсу ADC*UA Awards 2024, що в цьому році проходив у межах Ukrainian Creative Stories 2024. А результати українських агенцій на ADCE Awards 2024 будуть включені до Рейтингу участі українських агенцій у міжнародних креативних фестивалях сезону 2024-2025.
 
Фінальний дедлайн реєстрації робіт – 27 вересня. Журі, до складу якого входять провідні міжнародні креативники та дизайнери з усієї Європи, збереться у Барселоні 29 та 30 жовтня, щоб визначити переможців цього року. Переможці будуть оголошені 22 листопада на церемонії нагородження ADCE Awards 2024 у Барселоні.
 
Спеціальні знижки для українців в 2024 році
 
В межах співпраці ADCE з ADC*UA та Всеукраїнською рекламною коаліцією в 2024 році українські роботи приймаються з 50% знижкою з метою підтримки місцевої креативної індустрії в ці складні часи.
 
Новий конкурс для студентів буде оголошено найближчим часом
 
ADCE запустить новий конкурс, спрямований на молодих креаторів, щоб сприяти розвитку молодих талантів та надати платформу для демонстрації їх потенціалу професіоналам з усієї Європи. Деталі будуть оголошені найближчим часом.
 
Глобальний креативний рейтинг The One Club
 
Після торішнього об’єднання з глобальною організацією The One Club for Creativity, що базується в Нью-Йорку, ADCE розширює та просуває європейську креативність за межі континенту, надаючи різні переваги своїй спільноті, включаючи всіх переможців ADCE Awards. Глобальний креативний рейтинг The One Club є  провідним світовим рейтингом агентств, брендів, робіт та креативних професіоналів.
 
До глобального креативного рейтингу враховуються бали, отримані на The One Show, глобальних конкурсах ADC Annual Awards, ONE Asia Creative Awards, The One Club US chapter awards, конкурсах Type Directors Club TDC та ADCE Awards.
 
Про Art Directors Club of Europe
 
Art Directors Club of Europe (ADCE) є платформою, що дозволяє її креативній спільноті об'єднуватися, взаємодіяти, досліджувати, просувати та святкувати креативність як багатофункціональний підхід. ADCE об'єднує креативників з усієї Європи та за її межами через свої щорічні нагороди, заходи, освітні програми та публікації. Міжнародно визнаний як авторитетний голос, ADCE представляє найкраще з місцевої європейської реклами та дизайну на все більш глобалізованому ринку. ADCE вірить, що лише будучи різноманітною, пов'язаною та співпрацюючою європейською креативною спільнотою ми зможемо вирішувати складні проблеми.
 
ADCE є неприбутковою асоціацією зі штаб-квартирою в Барселоні. До складу входять 23 професійні клуби та асоціації реклами та графічного дизайну з 22 європейських країн: Австрія, Болгарія, Великобританія, Грузія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Чехія та Швейцарія.
 
Заснований у 1990 році, ADCE прагне сприяти досягненню досконалості в рекламі та графічному дизайні на європейському рівні. Асоціація представляє понад 7000 професіоналів у цій галузі та надає видимість найкращим роботам, виконаним на місцевому рівні. Нинішній президент – Alexander Schill, Global Chief Creative Officer в Serviceplan Group, і ADCE тепер є частиною The One Club for Creativity, виступаючи її європейським відділом.
 
Деталі на adceurope.org.