ADC*UA Awards та Ukrainian Design 2024 відкриють нові імена молодих креаторів та студентів

Національні рекламні конкурси ADC*UA Awards 2024 і Ukrainian Design: The Very Best Of 2024 надають унікальну можливість молодим дизайнерам і креаторам заявити про себе на професійному рівні.

Конкурс Young & Students від ADC*UA Awards

Запрошуємо до участі у конкурсі ADC*UA Awards – національному відбірковому конкурсі найкращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організований Клубом креативців України ADC*UA.
ADC*UA Awards відкриває двері для молоді в рамках конкурсу Young & Students, куди можуть бути подані роботи у наступних категоріях:
  • Student of the Year – Graphic Design/Product Design
  • Student of the Year – Communication ideas
  • Best Young Creative – Graphic Design/Product Design
  • Best Young Creative – Communication ideas
Участь в категоріях Best Young Creative та Student of the Year є безкоштовною.
Студентам і молодим креаторам необхідно слідувати вимогам:
  • Student of the Year – участь беруть тільки студенти денної форми навчання, які навчаються в університетах, коледжах та школах мистецтв.
  • Best Young Creative – конкурс відкритий для молодих креаторів віком до 28 років. Місце і досвід роботи (фріланс, стажер і т.д.) значення не мають.
Переможці конкурсу Young & Students безкоштовно візьмуть участь у конкурсній програмі європейського конкурсу клубу арт-директорів ADC*E Awards 2024.

Деталі участі в конкурсі Young & Students від ADC*UA Awards 2024 деталі дізнавайтеся за посиланням.
Фінальний дедлайн прийому робіт – 26 квітня 2024 року.

Student Design від Ukrainian Design: The Very Best Of 2024

Ukrainian Design: The Very Best Of – це національний конкурс для дизайнерів, де кожен учасник може представити свої роботи, від відомих дизайнерів індустрії до нових українських дизайнерів, що прагнуть заявити про себе. Конкурс відкритий для дизайнерів різних напрямів та вітає участь молодих фахівців й студентів.

Учасники мають можливість змагатися у 5 категоріях: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design.

Для студентів передбачена окрема номінація Student Design, що представлена в рамках кожної з вищезазначених категорій. Участь в номінаціях Student Design є безкоштовною.

Роботи судитиме міжнародне журі, професіонали з більш ніж 20 країн світу.

Деталі участі студентських робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of дізнавайтеся за посиланням.
Фінальний дедлайн прийому робіт – 26 квітня 2024 року.

Прийом робіт на два конкурси здійснюється через єдину платформу – сайт creative-stories.com.ua. ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of є частиною  Ukrainian Creative Stories, головної креативної події України, де будуть нагороджені переможці фестивалів.

Якщо ти молодий і маєш амбіції, не пропусти свій шанс заявити про себе у світі професійної реклами та дизайну, реєструючись на конкурси вже зараз!

З будь-яких питань щодо конкурсної програми звертайтесь до оргкомітету: festival@vrk.org.ua,Катерина; project@vrk.org.ua,Ольга.