CASES та Future Perfect запускають безоплатну акселераційну програму, що допоможе креативним індустріям вийти на міжнародний рівень

Соцмережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES та команда мовної програми Future Perfect, запускають безоплатну акселераційну програму для креативних індустрій — Creativity Beyond Borders. Програма спрямована на допомогу у налагодженні процесів та розумінні ролі англійської мови в міжнародній експансії, залученні іноземних компаній до співпраці, а також отриманні знань про міжнародний PR та маркетинг.

Програма стане в пригоді бізнесам з креативних індустрій

Креативні індустрії об'єднують різноманітні галузі, що базуються на людському таланті та інтелекті. Це великий та важливий міжнародний ринок, що вносить близько 4% у ВВП країн. Продукт, який створюють креативні індустрії, не потребує складного виробництва і часто існує в цифровій формі, а відтак — його легко експортувати. Це відкриває потенціал для українських бізнесів, залучених в креативні індустрії, до міжнародної експансії з території України у будь-які країни світу. 

Наразі, значна частина представників ринку лише опановує вихід на міжнародні ринки. Слабке володіння англійською (як на письмовому, так і на розмовному рівні) та відсутність як таких англомовних матеріалів для презентації себе та своїх послуг, — лише деякі з перешкод, що стоять на шляху українських компаній. Саме тому, CASES та Future Perfect запускають комплексну акселераційну програму Creativity Beyond Borders!

Учасники програми отримають знання про те, як ефективно продавати послуги та укладати контракти, які є юридичні особливості при роботі з іноземцями, як залучати контракти від іноземних компаній, яка інфраструктура потрібна для бренду, а також як штучний інтелект може допомогти в міжнародній експансії.

«Окрім потужних технологічних можливостей, Україна також має великий потенціал для розвитку креативних індустрій та виходу на міжнародний ринок. Водночас існує низка викликів для учасників ринку, одним з яких є володіння англійською мовою. Вміння впевнено вести ділові переговори та використовувати технічну лексику є критично важливими для взаємодії з партнерами з усього світу. За результатами дослідження, опитані підприємці зазначають про потребу в англійській для розвитку власного бізнесу», — коментує Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції. 

До участі в програмі залучили міжнародних експертів та українських експатів

Програма складатиметься з серії вебінарів від фахівців з українських та міжнародних компаній, що успішно працюють на міжнародних ринках та буде доступна для користувачів на постійній основі. 

Засновники та фахівці українських компаній, які успішно вибудували присутність на ринках Європи, США та інших країн, поділяться своїм досвідом та практичними порадами, а юридичні партнери проєкту нададуть документи, які можна використовувати для підписання угод, що відповідають як міжнародним, так і українським вимогам.

«Попри деякі позитивні зрушення, українські креативні команди ще погано інтегровані в глобальний ринок. Відповідно до інтерв’ю, які проводили CASES з власниками креативних бізнесів, лише близько 10% компаній мають вибудуваний процес залучення клієнтів з-за кордону. Через надмірну зосередженість на внутрішньому ринку креативні бізнеси надміру чутливі до будь-яких криз, що трапляються тут. І особливо сильно це було відчутно в перші 3 місяці повномасштабної війни, коли половина учасників ринку сповільнилась чи навіть зупинилась.  При цьому ми бачимо, що навпаки, компанії, що налагодили роботу з зовнішніми ринками набагато впевненіше проходять випробовування. Тож експансія за межі України є стратегічним напрямком розвитку галузі. Цей курс покликаний допомогти та надихнути команди до такого кроку», — розповідає Анатолій Попель, CEO CASES.

Участь в програмі безоплатна

Попередньо зареєструватися на акселераційну програму та ознайомитися з програмою можна за посиланням. Участь — безоплатна.

А початок програми заплановано на 10 квітня.

***

CASES — соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій. CASES є найбільшою креативною спільнотою України. На платформі можна навчатись або викладати, розвивати власне портфоліо та вести блог, ділитися новинами та відкривати для себе нові ідеї, а також знаходити 
партнерів для співпраці.

Future Perfect — мовна програма популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створена за ініціативи Президента України. Координують втілення програми Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України.