Фінальний дедлайн подачі робот на UCA 2024

26 квітня – фінальний дедлайн прийому конкурсних робіт на фестивалі Ukrainian Creative Awards 2024. Це останній шанс зареєструвати свої креативні роботи на Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та MIXX Awards Ukraine й отримати заслужене визнання.
 
Завершується прийом робіт на чотири фестивалі Ukrainian Creative Awards 2024 на сайті creative-stories.com.ua.
 
КМФР
Це міжнародний фестиваль, до конкурсної програми якого запрошуються роботи від учасників з усього світу, за винятком країн-агресорів. Загальна програма містить  41 конкурс та 446 категорій.
 
У конкурсній програмі 2024 року працюватиме 6 команд міжнародного журі та 1 команда клієнтського журі сформована з рекламодавців і це більше  50 фахівців з 20 країн Європи, Азії та Америки. Члени журі КМФР є провідними експертами світової рекламної індустрії у різноманітних дисциплінах та є однією з головних цінностей фестивалю.
 
В цьому році КМФР відмічає своє 25-річчя.
Анонсування переможців відбудеться 31 травня.
 
ADC*UA AWARDS
Це національний відбірковий конкурс найкращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організований Клубом креативців України ADC*UA.
 
Конкурсна програма ADC*UA Awards складається з  7 основних категорій, які повністю відповідають списку конкурсних категорій ADC*E Awards. Конкурс YOUNG & STUDENTS представлений окремими категоріями Student of the Year та Best Young Creative.
 
В журі 41 член Клубу креативців України ADC*UA, а це – провідні креативні та арт-директори, дизайнери країни, які вже зарекомендували себе на національному та міжнародному рівнях. Цьогоріч до них приєдналися дев’ять міжнародних експертів з топових європейських агенцій, що є членами Art Directors Club з інших країн.
 
Переможці та фіналісти національного відбору отримують унікальну можливість взяти участь у змаганні Європейського клубу арт-директорів – ADCE Awards.
 
Анонсування переможців відбудеться 30 травня.
 
UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF
Це національний конкурс для дизайнерів, де кожен учасник може представити свої роботи, від відомих дизайнерів індустрії до нових українських дизайнерів, що прагнуть заявити про себе.
 
Конкурсна програма Ukrainian Design: the Very Best of складається з 5 ключових напрямів для усестороннього представлення українського дизайну: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design.
 
Роботи українських дизайнерів оцінюються виключно міжнародним журі, яке складається з понад 30 представників з 20 країнс віту.
 
Анонсування переможців відбудеться 30 травня.
 
MIXX AWARDS UKRAINE
Це конкурс ринку цифрової реклами, що проходить під егідою IAB Україна. В рамках конкурсу відзначатимуться унікальні цифрові маркетингові кампанії, які поєднують креативність та ефективність.
 
Конкурсна програма MIXX Awards складається з 6 блоків, які діляться за наступними напрямками: Загальні digital напрямки; Сайти, додатки, месенджери; AdTech та технологічні інструменти; Контент; SMM; Influencer Marketing.
 
Журі конкурсу складається з визнаних лідерів у цифровій рекламі.В рамках IAB MIXX Awards Ukraine 2024 буде діяти три команди журі, кожна з яких відповідає за конкретну сферу: Стратегії та креатив, Технології та інструменти, Контент та комунікації.
 
Анонсування переможців відбудеться 29 травня.
 
Фінальний дедлайн фестивалів Ukrainian Creative Awards 2024 – 26 квітня.
Суддівство розпочнеться в травні.
Оголошення переможців – 29, 30 та 31 травня.
Генеральний партнер UCS 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги.
 
Нагадуємо, що фестивалі відбуваються в рамках заходу Ukrainian Creative Stories 2024 в Києві 30-31 травня. Захід включатиме в себе церемонії нагородження та семінарську програму за участю провідних експертів рекламно-комунікаційного ринку України. Участь у UCS 2024 безплатна за умови попередньої реєстрації до 12 травня. Для реєстрації необхідно заповнити гугл-форму за вказаним посиланням. З 13 травня реєстрація на UCS 2024 стане платною.
 
Не пропустіть свій шанс залишити слід у пам'яті кожного та у креативній індустрії в цілому! І беріть участь в фестивалях Ukrainian Creative Stories 2024!