Переможці Ukrainian Creative Awards 2024

В рамках Ukrainian Creative Stories анонсовані імена переможців Ukrainian Creative Awards 2024 – головних рекламних фестивалів креативності України: Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та MIXX Awards Ukraine.
 
Вітаємо переможців та запрошуємо переглянути їх кейси.
 
Переможці КМФР
 
КМФР є міжнародним фестивалем, до конкурсної програми якого приймалися роботи від учасників з усього світу, за винятком країн-агресорів. Загальна програма включала 41 конкурс та 446 категорій. У конкурсній програмі працювали 6 команд міжнародного журі та 1 команда клієнтського журі сформована з рекламодавців і це більше 50 фахівців з 20 країн Європи, Азії та Америки.
 
На КМФР 2024 було подано 909 конкурсних робіт від 96 учасників. 233 нагороди, серед яких 18 золотих нагород, 22 Best Of Contest та 4 Гран-прі.
 
Гран-прі КМФР отримали роботи:
 
Переглянути роботи переможців КМФР 2024 можна за посиланням.
 
Переможці ADC*UA Awards 2024
 
ADC*UA Awards – національний відбірковий конкурс найкращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організований Клубом креативців України ADC*UA. Переможці та фіналісти цього конкурсу отримують унікальну можливість взяти участь у щорічному конкурсі Європейського клубу арт-директорів – ADCE Awards.
 
Конкурсна програма складалася з 7 основних категорій. У журі конкурсу взяли участь члени Клубу ADC*UA – 40 представників, до яких цього року приєдналися 9 міжнародних експертів з топових європейських агенцій, що є членами Art Directors Club з інших країн. 
 
ADC*UA Awards 2024 зібрав 309 робіт від 58 учасників. Цьогоріч золото здобули 11 конкурсних робіт, срібло – 16 робіт, бронзу – 17 робіт, а шортлист – 41 робота. 
 
Переглянути роботи переможців ADC*UA Awards 2024 можна за посиланням.
 
Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of
 
Конкурс був відкритий для українських дизайнерів різних профілів та інших учасників рекламно-комунікаційного ринку України, а також для молодих фахівців та студентів.
 
На конкурс приймалися роботи в 5 категоріях та 97 підкатегоріях для всебічного представлення українського дизайну.  Конкурсні роботи оцінювало міжнародне журі, що складалося з понад 30 представників з 20 країн світу.
 
Роботи, що стали фіналістами, отримали нагороду Best Of, а золоті переможці – The Very Best Of. Цьогоріч 88 конкурсних робіт здобули Best Of, а 32 роботи – The Very Best Of. 
 
Переглянути роботи переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2024 можна за посиланням.
 
Переможці MIXX Awards
 
Це конкурс ринку цифрової реклами, що проходив під егідою IAB Україна. В рамках конкурсу відзначили унікальні цифрові маркетингові кампанії, які поєднували креативність та ефективність.
 
Конкурсна програма MIXX Awards складалася з 6 блоків, які ділились за наступними напрямками: Загальні digital напрямки; Сайти, додатки, месенджери; AdTech та технологічні інструменти; Контент; SMM; Influencer Marketing. Журі конкурсу складалось з визнаних лідерів у цифровій рекламі.
 
Переглянути роботи переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2024 можна за посиланням