Спеціальний приз від Національної спілки художників України на Ukrainian Design: The Very Best Of 2024

У рамках Ukrainian Design: The Very Best Of 2024, Національна спілка художників України відзначить найкращі роботи за мистецький задум та художнє виконання.
 
Ukrainian Design: The Very Best Of є унікальною платформою для дизайнерів різних напрямків – від відомих дизайнерів індустрії до нових українських дизайнерів, які прагнуть заявити про себе на національному рівні. Конкурс відкритий для дизайнерів усіх спеціалізацій та заохочує участь молодих талантів та студентів.
 
Цього року Національна спілка художників України вручить два спеціальні призи за – «Мистецький задум» та «Художнє виконання». Переможці будуть обрані серед усіх поданих на конкурс робіт у п'яти категоріях: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design.
 
Основними критеріями відбору переможців стануть оригінальність ідеї та її художнє втілення, що демонструє глибину мистецького погляду.
 
Максим Лазебник, організатор конкурсу, коментує:«Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of є щорічним звітом про досягнення українських дизайнерів та митців, відзначає найвидатніші творчі досягнення та віддає належне найкращим з кращих. Основною метою конкурсу є демонстрація міжнародній аудиторії та українцям реального стану «українського дизайну та українських дизайнерів», представлення широкому загалу найяскравіших прикладів сучасного дизайнерського мистецтва та креативу, виявлення найбільш талановитих особистостей та сприяння розвитку цієї галузі.
 
Міжнародне журі, до складу якого входять провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори професійних видань та інші видатні представники індустрії, візьме на себе оцінку конкурсних робіт.
 
Буде особливо цікаво дізнатися, чи співпадуть думки журі Національної спілки художників України із висновками міжнародного креативного журі щодо оцінки творчих робіт».
 
Голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський додав: «Ми у спілці завжди прагнемо відкривати нові таланти та підтримувати вже відомих майстрів. Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2024 надає нам чудову можливість ознайомитися з найсвіжішими трендами у дизайні та художніх роботах. Цього року, надаючи спеціальні призи за мистецький задум та художнє виконання, ми хочемо не лише відзначити високу професійність учасників, а й віддати належне їхній здатності дивувати, інноваційності та креативному підходу до розв'язання стандартних завдань.
 
Художній процес – це завжди пошук, експеримент та спроба знайти новий вимір у звичному. Саме тому ми вважаємо важливим не просто відзначити роботи, які вирізняються на тлі інших, а й підкреслити сміливість ідеї та новаторство її реалізації. Віддаючи перевагу нестандартному мисленню, ми сподіваємося надихнути інших художників і дизайнерів на творчі пошуки та експерименти.
 
Ми з нетерпінням чекаємо на оголошення переможців та раді, що можемо бути частиною такої значущої події для українського дизайну та художньої спільноти».
 
Переможці будуть оголошені наприкінці травня після оголошення переможців Ukrainian Design: The Very Best Of  2024.
 
Прийом робіт триває на сайті creative-stories.com.ua.  Фінальний дедлайн подання конкурсних робіт – 26 квітня.