Альона Андрієвська приєдналася до Promodo та стала операційною директоркою напряму Brand&Content

Альона Андрієвська, яка обіймала посаду керуючої директорки TWIGA`GO!, стала частиною команди Promodo та взялася за подальший розвиток напряму Brand&Content, аби вивести продукти команди на новий рівень.  


Напрям Brand&Content в Promodo за 2023 зріс майже вдвічі та вже встиг створити кілька гучних кейсів разом з ROZETKA, Silpo, Lenovo, COMFY. 


«Наші клієнти бачать в Promodo надійного партнера, якому можна довірити посилення позицій їхнього бізнесу в Україні та за її межами. Напрям Brand&Content вже довів свій високий рівень експертизи в SMM, інфлюенсі та креативі. Команда має досвід з залучення в креативний процес AI-інструментів, технологій доповненої реальності, проте моя мета — підвищити цю планку», — Альона Андрієвська, операційна директорка напряму Brand&Content в Promodo.


Серед попередніх досягнень Альони Андрієвської — організація масштабних промокампаній та запуск складних комплексних проєктів із міжнародними брендами. 


«В якийсь момент я зрозуміла, що настав час змін. Практично в цей період Promodo запропонували мені приєднатися. Чи вдасться все, що ми оговорили на старті? Впевнена, що так, бо разом зі мною потужна творча команда. Люди, які не знають слова "неможливо"», — Альона Андрієвська, операційна директорка напряму Brand&Content в Promodo.