KIDDISVIT запустив благодійний проєкт “Шеврони Героїв”

10% з продажу мілітарі-машинок TechnoDrive передадуть на захист українських військових
 
Стартував благодійний проєкт “Шеврони Героїв” від KIDDISVIT.
Мета – передати частину з продажів на антидрон системи РЕБ для захисту військових України. 
 
Компанія створила колекційну серію машинок TechnoDrive з шевронами різних підрозділів.
 
В першій колекції 16 моделей з шевронами славетних підрозділів України. Серед яких бригади наступу Національної Гвардії України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Хартія, Холодний Яр, Птахи Мадяра.
 
Протягом року з'являться ще декілька колекцій авто з шевронами різних військових підрозділів. Всього буде 50 шевронів. Кожна модель авто лімітована та погоджена керівництвом Збройних Сил України та Національної Гвардії України.
 
З продажу кожної машинки компанія KIDDISVIT направить 10% на закупівлю антидрон систем РЕБ для захисту військових України.
 
“Ми багато спілкуємось з військовими, допомагаємо, дружимо і бачимо з яким трепетом вони ставляться до шевронів своїх бригад. Це важливий символ братерства та приналежності до підрозділу. Військові носять шеврони в умовах цивільного життя – це про повернення додому. Цим проєктом ми висловлюємо повагу та вдячність всім героям, які захищають Україну. І робимо свій внесок у наближення Перемоги – щоб наші хлопці та дівчата були під захистом та повернулись до рідних. Ці машинки військові даруватимуть, як презенти з символікою своїх бригад волонтерам, побратимам з інших батальйонів та взводів. Через Шеврони Героїв ми прагнемо донести історії військових підрозділів, які вписали своє ім’я в перебіг війни. Та віримо, що ці машинки надихатимуть майбутні покоління оберігати свою країну”, – Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.
 
Підтримати благодійний проєкт і придбати іграшки можна на сайті  та у найбільших мережах України:
Будинок Іграшок, Аврора Мультимаркет, АНТОШКА, АТБ-маркет, Епіцентр, MYplay, Чудо Острів, ROZETKA, OKKO, MAUDAU, Мережа АЗК «WOG», UPG, Comfy, STYLUS.ua та інші.


За матеріалами пресс-релізу