«Львіварня» допомагає гуманітарним ініціативам Львова

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» перераховує 30% від вартості квитків на гуманітарну підтримку Львова. Внесок гостей музею був примножений компанією Carlsberg. Отримана благодійна сума була передана КУ Інститут міста для благодійних потреб.
 
«Львіварня» – один із центрів культурного життя Львова. Керівництво музею вирішило відновити роботу та підтримати і населення міста, і сам Львів. Саме тому 30% доходу від продажу кожного квитка й примножений компанією Carlsberg Ukraine внесок передали до Інституту міста.
 
«У Львові, як ніколи, ми відчуваємо єднання всіх українців. Після відновлення роботи «Львіварню» відвідали понад тисячу гостей. Київщина та Харківщина, Донеччина та Чернігівщина, весь наш Південь від Херсона до Одеси — музей об’єднує людей з усієї України. Ми разом — і в цьому наша сила. Разом ми допомагаємо місту і його мешканцям», – розповідає директорка музею Галина Дорош.
 
Зібрані музеєм кошти направлені на гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб, а саме – облаштування містечок для життя на Пулюя та в Сихові у Львові. 19 травня Львівська міська рада спільно з польським урядом відкрили модульне містечко в Сихові, до облаштування якого долучилися «Львіварня» та Carlsberg спільно з Інститутом міста.
 
«Львіварня» – унікальний музейно-культурний комплекс пивної історії в Україні. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен відвідувач може відчути себе пивоваром, пізнати історію пива та міста Лева. Музей розміщено на вулиці Клепарівська, 18. Працює з четверга по понеділок з 11:00 до 19:00.