Росія на продаж від Leavingstone

Грузинське агентство Leavingstone запустило онлайн ініціативу «Росія на продаж», яка продає російські території, щоб підтримати Україну.

«Росія на продаж» – ініціатива, створена з єдиною метою – підтримати українців у спробах відбудувати свою легендарну країну. Проект продає території Росії частинами, передаючи 100% виручки організації-бенефіціару цього проекту – Міністерству цифрової трансформації України.

Як відповідь на російську імперіалістичну агресію, ця кампанія дає людям унікальну можливість претендувати на російські землі у формі NFT і таким чином жертвувати Україні. «Путін відомий тим, що захоплює землі інших країн, і тому давайте дамо йому смак його власних ліків.» – йдеться в копії на сайті проекту.

Кожна частина території має назву, розмір землі та дивно автентичний герб. NFT запущено в квітні 2022 року і тепер доступні на сайті https://russiaforsale.org, де користувачі мають можливість вибирати з близько 2500 російських регіонів, які класифікуються як малі (0,05 ETH), середні (0,18 ETH), великі (0,85 ETH) та надзвичайно великі землі (1,68 ETH), а також великі міста (4 ETH). Ось кілька додаткових посилань: https://opensea.io/collection/russiaforsalehttps://twitter.com/Russia_For_Sale.

Заступник міністра цифрової трансформації України Олексій Борняков написав у Twitter про проєкт «Росія на продаж» і через кілька хвилин після запуску була продана перша ділянка – Грозненська область. Зусиллями тисячі покупців цей проект може проіснувати стільки, скільки потрібно для збору коштів для України.

Автори ідеї та реалізації цього проекту — креатине діджитал агентство з Грузії Leavingstone.

«Ми група людей, які поділяють глибоку стурбованість трагічними подіями, які розгортаються в Україні. Ми маємо міцний зв’язок з народом і культурою України. Зараз вони захищаються від найжорстокішого режиму зла, відомого людству – Російської Федерації. Нашій країні не чужа жорстокість Росії. Їхні військові агресії проти Грузії у 1992 та 2008 роках мали значний вплив для кожного грузина, які на власні очі бачили, наскільки руйнівним може бути російське вторгнення».

«Я вірю в ідеї, в такі інноваційні проекти, як наш, які дійсно можуть допомогти людям. Це також може служити натхненням для інших людей, щоб вони також могли внести свій внесок у підтримку України в ці руйнівні часи. Сила в єдності». – коментує Levan Lepsveridze, Co-founder & Creative Chairmen, Leavingstone.


sostav.ua