VARUS перераховує 1 млн грн на FPV-дрони з тепловізорами

Мережа VARUS доєдналась до масштабного збору під назвою “Нічне пекло” і переказала 1 мільйон гривень на 3 000 FPV-дронів з тепловізорами.

Збір ініціювали Monobank, волонтери Сергій Стерненко та Ігор Лаченков. Його мета — якомога швидше зібрати 124 млн гривень та закупити 1 000 дронів PEGAS та 2 000 дронів SHURIKEN.
 
Саме ці дрони допомагають українським Захисникам бачити ворога вночі та влучно знищувати ворожі цілі. Це важливо, адже саме вночі окупанти проявляють найвищу активність. Дрони, на які ведеться збір, вже продемонстрували свою ефективність: на їхньому рахунку знищені танки, артилерія, жива сила та навіть РСЗВ “Сонцепьок”. Сума завданої шкоди окупантам здатна перевершити суму збору в десятки разів.
 
VARUS системно підтримує масштабні збори, які наближають Україну до Перемоги. Тож і  цього разу мережа долучилась до ініціативи з придбання FPV-дронів з тепловізорами. Віримо, що це стане потужним підсиленням для обороноздатності нашої країни та допоможе Захисникам та Захисницям влаштовувати ворогам справжнє нічне пекло”, — коментує Анна Луганська, директорка з маркетингу мережі VARUS.
 
Раніше мережа супермаркетів VARUS неодноразово підтримувала збори платформи UNITED24 та донатила по 1 млн грн на морські дрони Sea Baby, “Ловця шахідів”, дрони-камікадзе та гуманітарне розмінування України.
 
Долучитись до збору може кожен охочий. Ви знаєте, що робити! Разом до перемоги!