Вболівай разом із VARUS! Підтримуємо нашу збірну на ЄВРО-2024

14 червня стартує ЄВРО-2024 — одна з найголовніших футбольних подій року. Мережа VARUS закликає підтримати українську збірну, яка братиме участь у чемпіонаті Європи з футболу.

Тематична комунікаційна кампанія мережі охоплює серію розіграшів під кожен етап ЄВРО-2024, спеціальну сторінку зі снеками під перегляд футбольних матчів на VARUS.UA та інтерактивні активності у соціальних мережах.
 
Розіграш промокодів до ЄВРО-2024 відбудеться у три етапи. Під час першого — з 14 по 26 червня —  всі клієнти, які замовлять продукти з доставкою, отримують шанс виграти 24 промокоди на 500 грн на доставку улюблених продуктів. Протягом другого етапу можна буде позмагатись за 16 промокодів на 1 000 гривень, а під час третього — за 5 промокодів на 2 000 гривень. 

Крім того, з нагоди чемпіонату VARUS також розігрує ТРИ паки енергетичних напоїв ТМ POWER UP, щоб зарядити вболівальників енергією для підтримки українських спортсменів.
 
На спеціальній сторінці на сайті VARUS.UA підготували добірку всього необхідного для футбольних вечорів. Алкогольні та безалкогольні напої, чипси, горішки та інші снеки — все, що треба, аби вболівати за своїх було ще приємніше.
 
На додаток, у соціальних мережах VARUS протягом ЄВРО-2024 на підписників чекають інтерактиви, цікаві опитування, добірки товарів та рецепти страв до перегляду матчів.
 
Підтримуйте українську збірну, вболівайте за своїх та беріть участь у розіграшах, а VARUS потурбується про найкращі продукти для футбольних вечорів!