Завдяки клієнтам VARUS евакуйовано 1600 дітей-сиріт

“Дитинство без війни” —  найбільший та наймасштабніший проєкт бізнесу та держави за кількістю евакуйованих дітей. Вихованці інтернатів та дитячих будинків сімейного типу, які не можуть отримати достатньої уваги у таких надскладних умовах. Вони страждають навіть більше, бо не почуваються достатньо захищеними. Щоб допомогти таким дітям, було запроваджено проект “Дитинство без війни”.

Суть проєкту - евакуація з України у Туреччину найнезахищенішої ланки населення:
  • Діти-сироти
  • Діти, позбавлені батьківської опіки та піклування
  • Діти, що знаходяться у складних життєвих обставинах
З 21 травня бонуси з програми лояльності VARUS можна перераховувати на підтримку проєкту “Дитинство без війни”, що покликаний врятувати українських дітей-сиріт від війни та передбачає евакуацію з України до Туреччини. І вже маємо неймовірний результат — за два тижні від запуску цієї можливості клієнти VARUS через мобільний додаток та Viber-бот перерахували 45 000 грн! Також в Viber-боті є можливість надіслати грошовий донат з банківської картки. Грошових донатів вже зібрано на суму 41 000 грн!
 
Такий відгук надихає та надає можливість нашим українським дітям отримати не тільки мирне небо, але й добрі умови проживання, регулярне збалансоване харчування та можливість дихати морським повітрям. Наразі майже 1 600 дітей та супроводжуючих їх осіб вже прибули о з українських інтернатів до Туреччини. Загалом проєкт передбачає евакуацію понад 3 000 дітей. Усе це забезпечено головним спонсором проекту Русланом Шостаком, партнерами проєкту — мережею супермаркетів VARUS, лінією магазинів EVA, благодійними фондами “КОЛО” та Blondie, Посольством України в Туреччині.
 
Зараз Міністерством освіти, культури та сімʼї та за допомогою волонтерів допомогло створити для евакуйованих дітей спортивні секції та творчі гуртки. Дух України поруч завжди: діти, супроводжуючи особи разом співають гімн України, створюють малюнки у жовто-блакитних кольорах та плетуть намиста-обереги. Продовжується навчальний процес — діти дистанційно здобувають освіту.
 
Допомогти “Дитинству без війни” може кожен клієнт мережі супермаркетів VARUS, перерахувавши частину або всю суму бонусів в мобільному додатку чи Viber-боті. Як це зробити описано за посиланням.
 
Також кожен охочий з добрим серцем може перерахувати кошти з будь-якої банківської карти за посиланням.
 
Дякуємо тим, хто вже долучився та надіслав допомогу! Кожна копійка, перерахована на підтримку проєкту — це можливість евакуювати ще більшу кількість українських дітей-сиріт, врятувавши наше майбутнє від жахів війни.