Події
15 грудня 2021, Київ

Effie Awards Ukraine 2021

Вже 16 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні з точки зору ефективності національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найпрестижнішої нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

15 жовтня 2021, Любляна

Golden Drum 2021

Оновлений конкурс Golden Drum з відбором робіт за дворічний період, зниженим збором за реєстрацію для заявок, які були подані до кінця червня, кінцева дата реєстрації – 13 серпня 2021 року!

28 травня, Київ

Ukrainian Creative Stories 2021

Відразу три рекламних фестивалі креативності – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 – відкрили прийом конкурсних робіт та чекають на переможців сезону 2021.

Online

NO LIMITS: transformACTION 2021

Новий освітній український проект LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Протягом 7 днів слухачі матимуть доступ до 24+ годин насиченого лекторію від всесвітньо відомих спікерів у сферах digital-маркетингу, менеджменту, дизайну та розробки.

15 грудня, online

Healthcare Creative Forum 2020

15 грудня відбудеться сьома щорічна освітня подія для лідерів маркетингу у фармацевтиці та сфері охорони здоров'я — Healthcare Creative Forum.

грудень 2020, Київ

Effie Awards Ukraine 2020

Національна премія Effie Awards Ukraine, найпрестижніша міжнародна нагорода в галузі рекламно-маркетингових комунікацій, відкриває прийом конкурсних робіт сезону 2020. Цього року на учасників чекають нові категорії, в тому числі Positive Changes, та нові формати – онлайн суддівство та offline Effie Awards Show з live трансляцією online.

9 жовтня, Київ

Trade Marketing HUB XVII «Горячие возможности и острые решения в ритейле»

HUB ONE выступая организатором и идейным вдохновителем развития FMCG рынка и ритейла Украины, приглашает Вас присоединится к форуму Trade Marketing HUB XVII: «Горячие возможности и острые решения в ритейле» (9 октября 2020 / Киев), на котором Вы встретитесь с друзьями, узнаете что нового на рынке и как обстоят дела у Коллег, получите релевантные инструменты для своей работы и убежите с работы на чуть-чуть.

28-30 травня, Київ

Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Разом з тим відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

28-30 травня, Київ

WOW DONE AWARDS 2020

Фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 відкритий для прийому конкурсних робіт.

21 мая, Киев

Adsider LIVE 2020

Adsider LIVE – онлайн конференция о программатик рекламе с трансляцией выступлений из Нью-Йорка, Киева, Мюнхена, Лондона и других городов. Среди спикеров ‒ adtech эксперты из IAB, MoPub (Twitter), Coca-Cola, Google, AppsFlyer, Criteo, Admixer и др. компаний.

5 березня, Київ

Service Design Art

4Service Group і Hub One пропонує учасникам конференції ексклюзивне знайомство із сервіс-дизайном і можливість самостійно відповісти на головне питання: це - Мистецтво для обраних або потреба часу?

13 грудня, Київ

Effie Awards Ukraine 2019

Вже 14 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найбільш престижної нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

9 листопада, Барселона

ADCE Awards

ADCE, клуб Арт-директорів Європи в 28 раз відкрив прийом робіт, аби нагородити та визнати найкреативніші роботи у дизайні та рекламі серед європейських креаторів. Дедлайн подачі робіт – 26 вересня.

25 жовтня, Київ

Ніч рекламожерів 2019

25 жовтня в Києві у кінотеатрі «Планета Кіно» (River Mall) пройде магічне та захоплююче міжнародне шоу – Ніч рекламожерів 2019. На глядачів чекає нова феноменальна програма «Every Year is a Rebirth» від талановитого любителя реклами Жана Марі Бурсіко.

22-23 жовтня, Київ

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.