События
15 декабря 2021, Киев

Effie Awards Ukraine 2021

Вже 16 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні з точки зору ефективності національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найпрестижнішої нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

15 октября 2021, Любляна

Golden Drum 2021

Обновленный конкурс Golden Drum с отбором работ за двухлетний период, сниженным сбором за регистрацию для заявок, поданных до конца июня, заключительная дата регистрации 13 августа 2021 года!

28 мая, Киев

Ukrainian Creative Stories 2021

Відразу три рекламних фестивалі креативності – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 – відкрили прийом конкурсних робіт та чекають на переможців сезону 2021.

Online

NO LIMITS: transformACTION 2021

Новий освітній український проект LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Протягом 7 днів слухачі матимуть доступ до 24+ годин насиченого лекторію від всесвітньо відомих спікерів у сферах digital-маркетингу, менеджменту, дизайну та розробки.

15 декабря, online

Healthcare Creative Forum 2020

15 грудня відбудеться сьома щорічна освітня подія для лідерів маркетингу у фармацевтиці та сфері охорони здоров'я — Healthcare Creative Forum.

декабрь 2020, Киев

Effie Awards Ukraine 2020

Національна премія Effie Awards Ukraine, найпрестижніша міжнародна нагорода в галузі рекламно-маркетингових комунікацій, відкриває прийом конкурсних робіт сезону 2020. Цього року на учасників чекають нові категорії, в тому числі Positive Changes, та нові формати – онлайн суддівство та offline Effie Awards Show з live трансляцією online.

9 октября, Киев

Trade Marketing HUB XVII «Горячие возможности и острые решения в ритейле»

HUB ONE выступая организатором и идейным вдохновителем развития FMCG рынка и ритейла Украины, приглашает Вас присоединится к форуму Trade Marketing HUB XVII: «Горячие возможности и острые решения в ритейле» (9 октября 2020 / Киев), на котором Вы встретитесь с друзьями, узнаете что нового на рынке и как обстоят дела у Коллег, получите релевантные инструменты для своей работы и убежите с работы на чуть-чуть.

28-30 мая, Киев

Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Разом з тим відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

28-30 мая, Киев

WOW DONE AWARDS 2020

Фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 відкритий для прийому конкурсних робіт.

21 мая, Киев

Adsider LIVE 2020

Adsider LIVE – онлайн конференция о программатик рекламе с трансляцией выступлений из Нью-Йорка, Киева, Мюнхена, Лондона и других городов. Среди спикеров ‒ adtech эксперты из IAB, MoPub (Twitter), Coca-Cola, Google, AppsFlyer, Criteo, Admixer и др. компаний.

5 марта, Киев

Service Design Art

4Service Group і Hub One пропонує учасникам конференції ексклюзивне знайомство із сервіс-дизайном і можливість самостійно відповісти на головне питання: це - Мистецтво для обраних або потреба часу?

13 декабря, Киев

Effie Awards Ukraine 2019

Вже 14 років український рекламно-комунікаційний ринок визначає та нагороджує найбільш успішні національні кампанії у сфері маркетингових комунікацій, керуючись міжнародними правилами найбільш престижної нагороди для маркетологів та рекламістів всього світу.

9 ноября, Барселона

ADCE Awards

ADCE, клуб Арт-директорів Європи в 28 раз відкрив прийом робіт, аби нагородити та визнати найкреативніші роботи у дизайні та рекламі серед європейських креаторів. Дедлайн подачі робіт – 26 вересня.

25 октября, Киев

Ночь пожирателей рекламы 2019

25 октября в Киеве в кинотеатре «Планета Кино» (River Mall) пройдет магическое и увлекательно международное шоу – Ночь пожирателей рекламы 2019. Зрителей ждет новая феноменальная программа «Every Year is a Rebirth» от талантливого любителя рекламы Жана Мари Бурсико.

22-23 октября, Киев

Лояльный покупатель: и все-таки где у него кнопка?

22-23 октября 2019 года в Киеве состоится юбилейный XV Международный форум "Лояльный покупатель: где у него кнопка?" и III Customer Experience Show.