Оргкомітет Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) – запрошують Вас 22 травня 2010 на Конференцію з сучасних проблем та викликів професійної журналістики та Церемонію нагородження переможців Конкурсу «Честь Професії».
Час проведення – з 10:00 до 21:00
Місце проведення – м. Київ, вул. Шулявська, 10/12В, Міжнародний Інститут Менеджементу, 5 поверх, конференц-зал (карта проїзду)
Кількість учасників: 100 -150 чоловік
Організаторами сплачуються: кава-паузи, обіди, банкет, роздаткові матеріали, розважальна програма.
Самостійно учасники сплачують: проїзд та проживання
Програму Конференції та Церемонії ви можете завантажити тут
Нагадаємо, що станом на 25 березня 2010 року визначено склад авторитетного Журі Конкурсу «Честь Професії».
З 1 квітня до 20 травня триває робота Журі з оцінки робіт Конкурсу.
21 травня будуть сформовані шорт-листи переможців.
Переможці будуть оголошені на Церемонії 22 травня 2010 року.
Загалом на конкурс подано 163 роботи в 5 номінаціях. З роботами, поданими на конкурс, можна ознайомитись на офіційному сайті Конкурсу – http://www.konkurssmi.org/works.htm
Попередня реєстрація для участі обов’язкова.
З питань участі в Конференції та за додатковою інформацією прохання звертатися в Оргкомітет:
Контакта особа для представників друкованих та Інтернет-ЗМІ:
Оксана Мусієнко
кліент-сервіс УАВПП
044-425-57-87
****
Конкурс професійної журналістської майстерності «Честь Професії» - www.konkurssmi.org -заснований у 2009 році двома галузевими об’єднаннями – Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежною Асоціацією телерадіоМовників (НАМ). Мета конкурсу – виявити та заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості.
Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:
- За кращий матеріал із громадянською позицією
- За кращу подачу резонансного матеріалу
- За краще журналістське розслідування
- За кращу подачу складної теми
- «Надія журналістики»