«Лев Реклами»: хто й за що отримає нову нагороду?

15 грудня найефективніший рекламіст країни вперше отримає персональну нагороду «Лев Реклами», яка започаткована Всеукраїнською Рекламною Коаліцією та брендом «Львівське». Вручення пройде в рамках Церемонії нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021.

Нагородою «Лев Реклами. Найефективніший» буде відзначений керівник чи CEO комунікаційного агентства за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine. Але нагороду отримає не агентство, а особистість.
 
Процес визначення переможця буде повністю відповідати системі нарахування балів, що застосовуються при підрахунку результатів участі агентств в Effie Awards Ukraine. Якщо проект стає фіналістом або переможцем Effie Awards Ukraine, то надана інформація від агентства про ім’я керівника чи CEO буде використана для підрахунку даного рейтингу.
 
Керівник чи CEO комунікаційного агентства (усіх напрямів або спеціалізацій), чиє ім'я найчастіше буде фігурувати в кредитсах кейсів-переможців і за підрахунками набере найбільшу кількість балів, – і стане володарем статуетки «Лев Реклами. Найефективніший» від «Львівське». 
 
Система нарахування балів для нагороди «Лев Реклами. Найефективніший» за результатами Effie Awards Ukraine:
Shortlist – 2
Bronze – 4
Silver – 6
Gold – 8
Grand Prix – 12
 
У випадку, коли фіналістом чи переможцем стає агентство-партнер (не заявник проекту, а агентство, що працювало над проектом разом з основним агентством), то керівник чи CEO отримає бали з коефіцієнтом 0,5.
 
Бренд «Львівське» вже відзначає найкращих у спорті,  вручаючи нагороду «Лев Матчу» найкращим за глядацьким голосуванням футбольним гравцям національної збірної України . Тепер персональна нагорода «Лев Реклами» буде надихати та відзначати найкращих рекламістів.

Тож, першого найефективнішого «Лева Реклами» ВРК і компанії Carlsberg Ukraine оголосять вже 15 грудня 2021 року на Церемонії нагородження Effie Gala.

Нагадаємо, що премія «Лев Реклами» буде вручатися два рази на рік. Окрім найефективнішого «Лева Реклами» за підсумками Effie Awards Ukraine, навесні буде визначатися найкреативніший «Лев Реклами» за підсумками балів, отриманих на фестивалях Ukrainian Creative Awards, та буде оголошений в рамках події Ukrainian Creative Stories.

Деталі про нагороду «Лев Реклами» читайте за посиланням.