NO LIMITS: transformACTION 2021: безкоштовний марафон нового освітнього простору LIFTA.SPACE

Новий освітній український проект LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Протягом 7 днів слухачі матимуть доступ до 24+ годин насиченого лекторію від всесвітньо відомих спікерів у сферах digital-маркетингу, менеджменту, дизайну та розробки.

NO LIMITS: transformACTION 2021 стане точкою запуску нового освітнього простору LIFTA.SPACE, який прагне до глобальної трансформації підходів до дистанційного навчання і пропонує концепцію селф-ліфту на зміну класичній системі e-learning.

Ключова тема семиденного івенту — трансформація як відповідь на сучасні реалії та зміни в офлайн- та онлайн-просторах. Спікери розкриватимуть її через призму інформаційних, практичних та мотиваційних блоків. Мета заходу — мотивувати та забезпечити слухачів актуальним особистим та бізнес-досвідом, інсайтами, ідеями для росту та саморозвитку.

Хедлайнерами семиденного марафону виступають візіонери світового масштабу:
  • Джим Багнола
  • Харіш Натараджан
  • Девід Аллен
  • Катерина Серебрянська
  • Девід Лінч
  • Боб Рот
  • Джеффрі АбрамсонМедіа-партнери марафону — MAMI, Sostav.ua, Creativity.ua, korrespondent.net, Happy Monday, VIBEME.
Організатори заходу, LIFTA.SPACE, пропонують 7 днів занурення до сучасних трендів, нестандартних рішень, нешаблонного досвіду та кейсів представників заявлених напрямків, які можна застосувати на практиці.
Зареєструватися та отримати безкоштовний доступ до головної освітньої події лютого може кожен, хто прагне дізнатися про тренди та ключові трансформації digital-простору.

Детальна інформація про безкоштовний марафон NO LIMITS: transformACTION 2021 та повний перелік спікерів (гайд-ліфтерів) наявна на сайті заходу.

Усі оновлення щодо проведення марафону, доступні у соціальних мережах: Facebook, LinkedIn, Instagram.