Понад 20 фахівців рекламного ринку виступлять на UCS 2024

30 та 31 травня в Києві в рамках Ukrainian Creative Stories 2024 відбудеться семінарська програма щодо сучасних тенденцій і викликів рекламної індустрії. Понад 20 провідних фахівців рекламно-комунікаційного ринку України поділяться своїми креативними кейсам та досвідом.
 
Ukrainian Creative Stories (UCS) 2024 – це важлива подія в сфері рекламно-комунікаційного ринку, яка збирає провідних фахівців галузі для обговорення актуальних тем і трендів. 
 
Програма включає семінари, де експерти проаналізують вплив новітніх технологій і сучасних викликів на рекламну індустрію. Обговорюватимуться використання ШІ у рекламі, зміни у digital-ландшафті, важливість соціальних кампаній, ефективність креативних стратегій та багато іншого. Завершенням події стануть церемонії нагородження, де будуть відзначені найкреативніші кампанії року. 
 
Програма UCS 2024
 
30 травня
  • Семінарська програма
  • Церемонії нагородження Ukrainian Design: The Very Best Of 2024 та ADC*UA Awards 2024
     
31 травня
  • Семінарська програма
  • Церемонія нагородження 25-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами
На семінарській програмі UCS 2024 більше 20 фахівців будуть обговорювати найактуальніші питання рекламно-комунікаційної індустрії. Серед спікерів як представники агентств, так і представники рекламодавців. 
 
Семінарська програма опублікована за посиланням. В програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями, оскільки розклад може змінюватися через різні причини, в тому числі відключення світла. Усі заплановані заходи, включаючи семінарську програму та церемонії нагородження, обов'язково відбудуться.
 
Зареєструватись на події можна до 27 травня за посиланням
 
Генеральний партнер UCS 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги.  
 
Зверніть увагу! MIXX Awards Ukraine має окрему програму конференції та церемонію нагородження, які пройдуть 29 травня. Деталі за посилання. 
 
Запрошуємо всіх гравців рекламного ринку долучитись до UCS 2024!