Вакцина проти кризи: Healthcare Creative Forum 2020

15 грудня відбудеться сьома щорічна освітня подія для лідерів маркетингу у фармацевтиці та сфері охорони здоров'я — Healthcare Creative Forum.

Цьогоріч масштабний захід відбудеться онлайн та пройде з меседжем «Креатив — вакцина проти кризи». Ключова тема — трансформація healthcare-маркетингу в сучасних реаліях.

Відкривати форум буде офіційний представник фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Ірина Кузнєцова. А основну програму заходу розпочнуть Світлана Степаненко, CEO & Managing Partner TWIGA Ukraine, та Олена Самойленко, Managing Director Medinform Ukraine. Вони розкажуть, де шукати нові можливості для healthcare-маркетингу в період кризи.

Digital Head агенції Medinform Ukraine Яна Бутенко розповість про основні healthcare-тренди в комунікації під час пандемії.

Creative Director TWIGA Digital Ukraine Віталій Капустян покаже, як спілкувались бренди в 2020 на прикладі креативних та ефективних світових кейсів.

Джухі Тандон, клінічна директорка та співзасновниця Cognitant у Англії, розповість про Digital-трансформацію відносин між лікарем і пацієнтом.

Також учасники дізнаються від керівниці Академії НСЗУ Лілії Малькової, як за рік зібрати на освітній онлайн-платформі понад 75 000 лікарів та побудувати відносини між Академією НСЗУ та лікарями.
Strategic Director TWIGA Ukraine Сергій Кузьменко та керівниця маркетинг-відділу Ever Pharma Юлія Преснякова відверто розкажуть про успішний кейс репозиціонування фармацевтичного продукту та його лонч для нового споживача.

Детальна програма заходу на сайті. Підписуйтесь на подію у Facebook, щоб нічого не проґавити. А квитки для креативної вакцинації можна придбати за посиланням.

Приєднуйтесь до команди лідерів фармринку на найважливішому заході України в healthcare-комунікаціях. Не пропустіть можливість вакцинуватися креативом!

Організатор заходу — агентство №1 у сфері healthcare-маркетингу Medinform Ukraine by TWIGA Ukraine.