Здійсни стрибок у креативну спільноту з Power of Young!

Publicis Groupe Ukraine запрошує молодих креаторів взяти участь у Power of Young 
 
Твій проект - Творчий? Унікальний? Технологічний? Це можна назвати сучасною формою комунікації? Тоді він для Power of Young! Мерщій заповнюй заявку на: http://PYevent.com.ua/. Тепер у тебе немає жодних відмазок та виправдань приховувати свою креативність. 
 
З Power of Young  ти матимеш шанс знайти однодумців та пройти стажування у в одній із креативних агенцій Publicis Groupe Ukraine - Leo Burnett, Publicis або Saatchi & Saatchi. Це та сама можливість увірватися у креативну спільноту та попрацювати у великій міжнародній компанії! 
 
Взяти участь у Power of Young може будь-який цікавий експериментальний проект зі свіжим поглядом на комунікацію, який доносить певний меседж та підпадає під одну або кілька визначених категорій: CONCEPTUAL COMMUNICATION (оповідання та сучасна поезія, проект), VISUAL COMMUNICATION (постер, графічний дизайн), MUSIC AND SOUND COMMUNICATION (музичний твір, звуковий дизайн) та VIDEO AND MOTION COMMUNICATION (короткометражка, анімація). Це може бути  додаток, веб-сайт, івент, кросмедійна платформа, текстовий твір, ілюстрація, постер, гіфка, логотип, музичний трек, короткометражний чи анімаційний фільм тощо. Детальніше про кожну з категорій читай на сайті.
 
Заявки можна надсилати до 15 листопада на сайті Power of Young . 
 
Слідкуй за новинами Power of Young на сторінці у FB.
 
Медійну підтримку заходу здійснює агенція Spark Foundry, що також входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine.