Американська співачка Аліша Кіз допомагатиме постраждалим від війни українським дітям

Нью-Йоркська благодійна організація “Кeep a Child Alive” розпочала співпрацю з українським фондом “Твоя Опора”
 
Більше двох сотень дітей загинули з початку війни в Україні, майже вдвічі більше були поранені ― ці цифри невпинно зростають кожного дня. А ще набагато більше тих, хто втратив дім або ж батьків… Але попри варварські дії росії, світова підтримка зростає і багато людей демонструють солідарність з народом України.
 
Лауреатка Греммі та активістка Аліша Кіз і її фонд “Keep a Child Alive” одними з перших проявили солідарність з українським благодійним фондом “Твоя опора” та запропонували свою підтримку, аби діти отримали допомогу, якої потребують.
 
“Keep a Child Alive” не буде стояти і спостерігати, як страждають діти. Це наш обов’язок об’єднатися та зробити все, що в наших силах, аби допомогти дітям, що потребують нашої підтримки. Для нас велика честь працювати з фондом “Твоя опора” та мати змогу забезпечувати дітей з вразливих категорій життєво необхідними ресурсами,” ― коментує колаборацію Антоніо Руіз Гіменез, CEO та виконавчий директор “Keep a Child Alive”.
 
Та частина допомоги, яку “Keep a Child Alive” вже передала фонду “Твоя Опора”, була реалізована в будинках дитини, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, центрах соціальної підтримки дітей та сімей у таких регіонах: Сумська область, Чернігівська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область, Одеська область, Львів, Чернівці.  Ці центри вже отримали матраци, постільну білизну, подушки, ковдри, підгузники й інші засобі гігієни тощо ― речі, які були надзвичайно необхідними. 
 
“З моменту війни тисячам дітей довелося покинути свої домівки. У спокійніші області евакуювалися також безліч сиротинців та інтернатних закладів. І ми намагаємося надати гуманітарну допомогу кожному відповідно до потреб, ―  каже засновниця БФ “Твоя Опора” Валерія Татарчук. ― Ми щиро вдячні “Keep a Child Alive” за їхню небайдужість до сьогоднішніх подій в Україні і за їхню підтримку нашим дітям. Переконані, що це лише тільки початок. І разом ми зможемо зробити більше. Заради дітей, які є майбутнім нашої країни”.