Батьківщина-Мати отримала срібного та бронзового олівця на The One Show

Батьківщина-Мати, що стала героїнею проекту Motherland Pride, створеного Saatchi & Saatchi Ukraine у партнерстві з Dronarium Ukraine для KyivPride, продовжує збирати креативні нагороди по усьому світові. Цього разу вона отримала одразу два олівці на The One Show у Нью-Йорку - срібного у категорії Experiential & Immersive: Events / Stunts / Competitions / Virtual та бронзового у категорії Public Relations: Events & Experiential.
 
Про The One Show
Одна із найпрестижніших світових нагород з реклами, дизайну та діджитал-маркетингу. Її історія налічує уже 40 років. Щороку до конкурсу подають більше 15 000 робіт з 50 країн світу.
 
Про що Motherland Pride?
Щороку громадська організація KyivPride, що бореться за права ЛГБТ+-спільноти в Україні, організовує Марш Рівності, який має на меті привернути увагу суспільства до проблем спільноти та питань рівності. У 2020 році усі масові скупчення людей та будь-які офлайн-заходи відмінили через пандемію.
 
Щоб Марш, все ж, відбувся, команда запропонувала використати символізм та технології. Так найбільший тоталітарний символ в Україні – монумент «Батьківщина-мати» отримав нове значення. За допомогою дронів у режимі реального часу команда Saatchi & Saatchi Ukraine та Dronarium Ukraine прикріпила величезний веселковий прапор до меча монументу.
 
Символіку статуї було змінено – замість захисту «радянських цінностей» вона стала на захист прав людини та підвищення обізнаності щодо гендерної рівності.
 
Кейс можна подивитись за посиланням.
 
Motherland Pride уже здобула срібло на фестивалі креативності Каннські леви 2021, золото на Andy Awards, 4 метали на Golden Drum 2021 та 5 нагород на AD Stars 2021.
Saatchi & Saatchi Ukraine входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine). У 2021 році стала #2 креативною агенцією в Україні*‌ ‌ та отримала перше в історії України срібло за ідею на одному з найбільших і найпрестижніших фестивалів креативності «Каннські Леви – 2021».
* Національний рейтинг креативності та майстерності, ВРК.