Havas Media Ukraine розпочинає співпрацю зі «Снєжка-Україна»

Медійне агентство Havas Media Ukraine розпочинає співпрацю з компанією«Снєжка-Україна».
 
Починаючи вже з травня, згідно з розробленою медійною стратегією,агентство займеться медіарозміщенням для брендів Śnieżka та Acryl-Putz.

Задля підтримки клієнта агентство вирішило протягом сезону щотижня змінювати колір логотипу Havas Media Ukraine на своїх сторінках в соцмережах, закликаючи тим самим не боятися експериментувати з кольорами.
 
«Снєжка-Україна» - спільна українсько-польська компанія, що спеціалізується на виготовленні високоякісних водоемульсійних фарб, акрилових емалей, шпаклювальних мас, захисних та ґрунтувальних засобів, клеїв тощо. Підприємствоє одним з лідерів на ринку лакофарбових матеріалів в Україні.
 
Havas Media Ukraine - медійне агентство, що входить в одну з найбільших глобальних комунікаційних груп світу, Havas Group. З 2007 року надає послуги з медіапланування, баїнгу, аналітики, дослідження та стратегічних комунікацій. Наразі агентство займає 3-тє місце за результатами рейтингу ВРК “Вибір рекламодавця 2020”. На українському медійному ринку є частиною RAZOM GROUP.