На MEGOGO з’явились аудіоказки, начитані Юрієм Горбуновим

Сьогодні, 1 червня, до міжнародного Дня захисту дітей, на MEGOGO з’явився аудіопроєкт «Твоя казка», голосом якого став Юрій Горбунов. В межах проєкту свої аудіоверсії отримали шість казок видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
 
Виробництвом займалась команда радіо «Львівська хвиля», а ексклюзивною платформою-дистриб’ютором став медіасервіс MEGOGO. Проєкт реалізовано за сприяння ГО «УкрКіноФест». Ідейниця проєкту — львів‘янка, мама двох дітей Христина Гунчак.
 
Серед казок, що вже представлені слухачам: Марійка Луговик та Іван Малкович «Вовченятко, яке запливло далеко в море», Ростислав Попський та Іван Малкович «Куди відлітають риби», Мар’яна Князевич-Шустрик і Юрій Виннчук «Історія одного поросятка», Іван Малкович і Софія Ус «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами», Наталя Вовк «Літачок-рятівничок».
 
«Читати дітям казки на ніч – це найбільша мрія усіх українських батьків! Раніше ми не завжди цінували це. Та саме зараз переосмислили чимало простих речей. Кожна секунда і кожна хвилина, проведена із дитиною – це найцінніша мить. Рекомендую усім, хто має зараз таку можливість, сформувати нову традицію – вечірні читання з дитиною. Ви можете спробувати самі виступити в якості читача казок або ж використати наші аудіоказки. В другому випадку рекомендую просто увімкнути аудіо, міцно обійняти дитину та послухати приємну історію. Після можна ще й обговорити почуте. Такі моменти в ці темні часи стануть приємними і дня вас, і для вашої дитини. Віримо, що зовсім скоро настане мир, і у наших дітей знову буде спокійне і мирне завтра! А ми, батьки, робимо усе можливе, аби це страшне слово «війна», якомога менше запам’яталось нашим дітям», – розповідає Юрій Горбунов, голос проєкту  «Твоя казка».
 
«Твоя казка» – це спільний проєкт радіо «Львівська хвиля» та медіасервісу MEGOGO, в межах якого зірки шоу-бізнесу читають дітям захопливі українські казки. Вже найближчим часом проєкт отримає продовження: ще більше дитячих книжок від українських видавництв озвучать зірки. 
 
«Від початку повномасштабної війни ми намагаємось допомогти батькам і дітям та підтримати їх у нових реаліях. Ми раді, що у мобільному додатку MEGOGO у День захисту дітей відбулася прем’єра нового аудіопроєкту. «Твоя казка» – про силу партнерств та бажання зробити доступний і корисний контент», – додає Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio.
 
Аудіоказки із Юрієм Горбуновим можна послухати безкоштовно в додатку MEGOGO у розділі «Аудіо», а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto чи Apple CarPlay.