Подаруйте дитинство без війни — перерахуйте бонуси VARUS на допомогу дітям

Війна змусила покинути свої домівки та евакуюватися за кордон майже 5 млн українців. Більшість виїхала з сім’ями, щоб вивезти дітей в безпечне місце. Проте є вихованці  інтернатів та дитячих будинків сімейного типу, діти з інвалідністю, яким в умовах воєнних дій складно отримати достатню увагу. Але це наші діти, піклуватися про яких має держава та все суспільство.
 
Щоб допомогти таким дітям, було запроваджено проєкт “Дитинство без війни”. Проєкт організував евакуацію до Туреччини дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, супроводжуючих осіб, опікунів, піклувальників та їх власних дітей.
 
Зараз вже більше 1 600 дітей перебувають в готелях Туреччини, де можуть спокійно продовжувати своє навчання в гарних умовах, милуватися видами Середземного моря та насолоджуватися мирним небом. Все це стало можливим завдяки меценатам та партнерам ”Дитинства без війни”.
 
Проте мета проєкту евакуювати 3 000 дітей. Тому кожна додаткова гривня допомагає евакуювати більшу кількість дітей. Ви можете легко долучитися до цієї шляхетної справи — переказуйте ваші бонуси з картки лояльності VARUS на допомогу дітям в Viber-боті або в мобільному додатку.
 
Щоб зробити це в мобільному додатку:
  • виберіть опцію “Перерахувати бонуси на допомогу дітям” на головному екрані
  • виберіть всю суму або вкажіть ту суму бонусів, яку ви бажаєте перерахувати
Щоб перерахувати бонуси в Viber-боті:
  • виберіть розділ Допомогти дітям - Перерахувати  бонуси на допомогу дітям
  • виберіть всю суму або кважіть всю ту суму бонусів, яку бпжпєте перерахувати.
Viber бот доступний за посиланням https://tinyurl.com/4ucpcsa3
 
Також ви можете надіслати грошовий донат на підтримку евакуації дітей з будь-якої банківської картки за посиланням.
 
Кожен Ваш переказ дає шанс прожити найвразливішій категорії дітей без психологічної травми на усе життя подалі від тривог та війни.
 
Детальніше про проєкт на сайті https://uakids.com.ua/