ТМ «Львівське» створила домашню атмосферу на матчах збірної України з футболу в Польщі

Національна збірна України з футболу продовжує захищати кольори нашої країни на полях Європи. 11-го та 14-го червня відбулося дві важливі зустрічі у межах турніру Ліги Націй проти збірних Вірменії (3:0) та Ірландії (1:1). До війни планувалося, що ці матчі прийме Львів, проте через військову агресію матчі збірної України гостинно прийняв польський Лодзь.

Польща для нас стала рідною, оскільки прийняла найбільшу кількість вимушено переміщених українців. Український народ завжди буде вдячний за щиру та дружню підтримку нашого сусіда. Національний спонсор збірної ТМ «Львівське» підтримала синьо-жовтих у Польщі та подарувала відчуття домашньої атмосфери для всіх вболівальників, а єднання українців та поляків стало головним лейтмотивом атмосфери навколо матчів.

ТМ «Львівське» від імені всіх українських вболівальників подякував польським друзям за допомогу та підтримку нашої країни в такий час. Для цього було створено спеціальні креативні матеріали, слоганом яких стала фраза “Об’єднані заради перемоги”, який був  перекладений обома мовами. Плакати та банери транслювали важливе гасло, а щира подяка відображалася навіть на LED-доріжках під час самого матчу.

Для того, щоб українці могли повністю поринути в атмосферу домашнього матчу, до Лодзю прибуло й улюблене пиво мільйонів українців. А для тих, хто не зміг купити квитки, національний спонсор розіграв безкоштовні на своїй сторінці у Facebook.  Завзяття українським футболістам та вболівальникам додав і друг збірної — Леофан, що прибув спеціально для цих матчів. Українці та поляки однаково радо втішалися появі Леофана та не відмовлялися від обіймів з другом команди.

За традицією, під час матчів вболівальники визначили найкращих українських гравців у складі збірної. Цього разу вибір “Лева матчу” був надзвичайно особливий і не тільки тому, що відтепер і Польща голосувала разом з Україною, але й тому, що фанати віддали свої голоси за Андрія Пятова у переможному матчі з Вірменією. У такий спосіб уболівальники подякували Андрію за чудові роки проведені зі Збірною і привітали його з виграшним звершенням останнього матчу з Національною збірною України.

У матчі проти Ірландії «Левом матчу» став Дмитро Різник. Для нього це дебютний матч, який одразу відзначився нагородою. Мільйони Українців – одна команда, одна країна.