У рамках благодійного проєкту Ощадбанку та Visa «Подаруйте укриття дітям» у шосткинській школі №6 відкрили оновлене укриття

На початку серпня, разом з Visa та Ощад, Havas Engage відкрили оновлене укриття для працівників та учнів загальноосвітньої школи №6 у місті Шостка (Сумської області).

«Добрі справи є частиною роботи, а робота великою мірою складається з добрих справ. Маємо надію, що таким чином колеги задали певний тренд, який будуть наслідувати в інших oбластях», – зазначили в агенції.

Школа в Шостці стала першою, чиє укриття було відновлено в межах кампанії «Подаруйте укриття дітям», у якій 1 гривня з кожної транзакції з карткою Visaвід Ощаду на суму понад 50 грн була направлена на реалізацію проєкту. Долучилися десятки тисяч людей.


 «Оновлене укриття стало краще за решту навчальних класів, тож тепер їх доведеться підтягувати до рівня укриття. Я дякую всім за такий подарунок нашій школі», – зазначив мер Шостки Микола Нога.
  
Зібрані кошти дали можливість здійснити капітальне оновлення укриття – завдяки прoєкту приміщення сталoпридатним для тoгo, аби там знахoдитись. Будівельні та інфраструктурні роботи включали ремонт фундаменту, ґрунтовне оновлення інженерних комунікацій, реконструкцію санвузлів та встановлення нових меблів.За матеріалами пресс-релізу.